Squat çok bacak kası yapar mı?

Ben sıkılaşmak için squat yapmak istiyorum bacaklarim ve kalçalarım için ama yaparken bacaklara daha çok yukleniliyo bacaklar daha cok calisiyo zaten daha once yaptigim bir programla bacak kaslarim olmustu onlari spordan uzak tuturak eritmeye calistim kismen gittiler tekrar bacak kasi yapmak istemiyorum. Sizce ne yapmaliyim?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kalcada sıkılaşmayi sagliyo ama sirf squat la kas yapacagini sanmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Squat ile seksi bacaklara sahip olun http://www.idealkilox.com/#!squat/c9fy

0|0
    0|0
  • zaten sıkılaşmak için tek squat yeterli değil tüm bölgeyi çalıştırmalısın korkma kadınlar erkekler gibi öyle kaslanması kolay birşey squattın bir sürü çeşidi var diğerlerinide deneyebilirsin zaten bacaklara daha cok vuruyor ne yaparsan yap. güzel bir sıkılaşma programı lazım sana okadar :)

1|0
    0|0
  • Ust bacak arka kaslarina olmaz faydasi

1|0
    0|0
  • Zaten squat yaparken kani asaga pompaliyorsun haliyle bacaklarinda calisip gelisiyor Squat disinda bacakta calismalisin

1|0
    0|0
    • Ben bacakalrimda kas olussun istemiyorum niye ayriyetten bacak da calisiyim ki

• Kas yapmada squatla yarışacak bir egzersiz yoktur." Ama kızları hiç bir egzersiz squat kadar seksi yapamaz bence ve sert bacaklarının olması da kötü değildir. bir vücut geliştirmeci kadın gibi olmazsın korkma , squattan da korkma yani. Kas yapar evet, ama ben devam et derim , programına başka biseyler de ekle joggin, mountain climber, jumping jack ya da lunge.

0|0
    0|0
    • Ya ben bacak kasini hic begenmiyorum

• Dizlerin bukulucek sekilde belini kirmadan otur ve kalk

0|0
    0|0
    • E zaten squat bu nasi yapilir diye sormadim

• ağırlık kullanarak yaparsan kas olur. kendi vücut ağırlığınla yaparsan dert olmaz.

0|0
    0|0
  • Fazla ağırlık kullanma.

0|0
    0|0
    • Agirlik kullanarak yapmam zaten ya

• hayır yapmaz rahat ol

0|0
    0|0
  • squat ve lunge ağırlıklı ama

0|0
    0|0
  • yapar

0|0
    0|0
  • squat yaparsan üst bacak kasların da çok güçlenir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kadınlarda kas erkeklerdeki gibi olmuyo. Squat cok faydalı bir hareket ve mutlaka yap derim ben. Merak etme çok kaslanmazsin

0|0
    0|0
    • O kisiden kisiye degisiyo iste

Yükleniyor...