Fitnessla Uğraşanlar Bir Bakabilir Mi?

Boyum 1.79 kilom 63 spora başlamayı düşünüyorum ve ilk başta karbınhidrat tozuyla başlıyacağım kilo için 3. ay sonrası protein tozuna geçeceğim sizce nasıl bide vücudum fitness için ideal mi _

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozunu hicbizaman onermem. Sağlıklı yasam taraftarym

0|0
    0|0
    • protein tozunun uygun miktarda kullandıkça zararı yok

• Skntı yok yani. Saglklı olsun da uzun olsun

• Sen bilirsin kardeşim protein tozunuda düzgün kullanırsan sağlıklı olur

Kızlar Ne Diyor 1

• benim bildiğim proteğin tozu zararlı kullanma bence

0|0
    0|0
    • uygun miktarda kullanırsan zararlı değil

Erkekler Ne Diyor 6

• başlangıçta hiçbirşey alma bence spor geçmişin yok anladığım kadarıyla önce düzenli beslen gerekli besinleri normal yoldan da alabilirsin en az 3 ay böyle devam et derim

0|0
    0|0
  • Kilo neden almak istiyosunuz ne sacma dusunceler yaw.

0|0
    0|0
  • Karbonhidrata gerek yok dostum protein tozuna da gerek yok. Yumurta tavuk göğsü yeşil sebzeler den bol al ve egzersiz yap agirlik calis

0|0
    0|0
  • direk takviye kullanma hem neden kilo almak istiyorsun ki kas aldıkça kilo alırsın zaten kilo içinde pilav ve makarnayı 2 katına çıkar günde 2400 kalori al kilo başınada 1,5 gr protein almalısın 7 ay ile 1 yıl arasında takviye düşün

0|0
    0|0
    • eyvallah sağolda dediğin gibi yapıyorum pilavı ekmekle yiyorum ginede olmuyo alamıyorum bir doktora görünsem mi

• ben sadece antrenman sonrası ağırlık veriyorum besine haftada 3 gün gidiyorum ara vererek 1 er gün
      Pazartesi=Tavuk göğüsü soya fasulyesi pilav isteye bağlı ayran
      Çarşamba=Tavuk göğüsü kuru fasulye (barbunya da olur) makarna yine isteğe bağlı ayran
      cuma=Tavuk göğüsü mercimek pilav isteğe bağlı ayran

her gün süt iç ben 500 ml gr içiyorum yumurta yiyebiliyosan ye ben yiyemem ama sağlam kaynak sağlar beyazı
      uykuna dikkat et
      kabonhidrat a dikkat et kilo başına 4,5 gram

• Eyvallah sağol bende başlıyacağım zaman biraz tavuk göğsü depolıyım o zaman, spora giderken her sabah 3 yumurta pekmezle balı karıştırıyodum içinede badem filan atıyodum yumurta gerekli ya çok protein var içinde

• vücudunu görmeden bilemem bide vücudunun fotosunu yollasana.

0|0
    0|0
  • bulaşma ben bulaştım gögüs filan 1 hafta çalışmasam hemen belli ediyor özen lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...