Vücut geliştirmeye gitsem kaç ayda belirgin kaslar çıkar?

Boyum 1.78
Kilo 67
Düzenli bir şekilde vücut geliştirmeye gitsem Bir kaç ilaçların etkisiylede kaç ayda belirgin kaslar çıkar?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kardes ben 4 yıldır spor yapıyorum ama kaslarımı çok şişirmem çok şişkin belirgin olgun diyosan 2 buçuk ayda ilaç ile birlikte yapabilirsin karın kası basit kanatların açılır ve Omuzların genişler ama sık çalışmalısın ve kendini yırtıcaksın :)

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim verdiğin bilgi için. Abartılı olmasını istemiyorum hafif belirgin olsun yeter

• Eyvallah kardeşim :) tesekkur ederim verdigin bilgiler icin.

• Ne demek kardeşim hayırlı geceler :)

Kızlar Ne Diyor 2

• kas yapmak çok zor ve zahmetli birşey. ama eğer kafana koyarsan istediğin herşeyi elde edebilirsin. kas balon şişirmek gibi şişirirken duraksarsan pörsür, devamlı şekilde doz arttırarak üflerden güzel şişer. asla unutma bunu:) yani gözünde büyütme ama 2 ayda kaslar çıkmaya başlar, 4. ayın sonunda da baya başarılı bir görüntü. aslında en önemli şey beslenme, sadece spor yapıyorum sonra çok yoruluyorum hep yağlı makarna, cips veya çikolata yiyorum yok. sağlıklı besleniceksin, bol su, sebze meyve, tahıllı ürünler tüketiceksin, protein, ara öğün yapıcaksın örn: birkaç ceviz, kuru kayısı yiceksin. "oha yok artık bunlar ne" deme cidden işe yarıyor:)

0|0
    0|0
    • Beslenme şeklini biliyorum ve cips kola falan bunlarla hic aram yok :D sebze severim ve yerim, sadece meyve az tüketiyorum :)

• iyi bari:D yoksa zorlanabilirdin. ve asla ilaç kullanma, belki protein tozu kullanabilirsin onu da birine danışmanı öneririm. çünkü ilacı sürekli kullanman gerekebilir ve yan etki gösterebilir hiç o işlere bulaşma derim

• Evet o konuda haklısin ilac işinden vazgeçtim zaten :)

• Güzeldir senin fiziğin zaten

0|0
    0|0
    • Ya fena değilde biraz kas olmasını istiyorum cok abartılı olmadan

Erkekler Ne Diyor 10

• İlaç kullanmanı önermem.
    Bol bol yumurta haşla beyazını ye. protein depıosudur. 7 ser 8 er ye.
    Özellikle gece ve sabah.
    Düzenli olarak artırarak sadece şınav ve mekik ilede istediğin vücuda 4 ay gibi bir zamanda ulaşırsın.

0|0
    0|0
    • Evet haşlanmış yumurta beyazının baya proteinli olduğunu biliyorum. Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için :)

• Herşey gibi bu sporda paraya bakar. koy cebine 10.000 tl gel yanıma , 6 ayda harika bir vücutçu yapayım seni ;)

0|0
    0|0
    • Abartilı bir vucut istemiyorum ben vücut şekil alsın yeter

• Ben sana yolu söyledim. destek ürünler kullanmazsan çok fazla bir sonuç elde edemezsin.

• Azim sabır irade meselesi.
    3 ayda ilac protein katki ürünü kullanmadan 4 5 cm lik fark gördüm. Her daim zorlucalsn kaldiramam demicen yirticaksin kendini 2. Ayın ortasndan snra.

0|0
    0|0
    • Planım o zaten 1 hafta gidip bırakanlardan birisi olmicam :D

• Ben seni varya ihya ederim 20 bin lira koy benim eve gel ama tek gel kimseye haber vermeden :D

0|0
    0|0
  • boyuna göre kilon iyimiş yağlı vücut yoksa eğer ki görmek lazım anca öyle bir şey diyebilirim

0|0
    0|0
  • 3 ayda vücudun şekle girer 4-5 ayda kaslar çıkmaya başlar

0|0
    0|0
  • Ilac kullanirsan 6 7 ayda faydasını görürsün ama birakmaman lazım :)

0|0
    0|0
  • Ilac kullanma 4 ayda cikar o boy ve kiloda

0|0
    0|0
  • iyi kas 1 yıldan önce çıkmaz en iyi olması 2 yıl

0|0
    0|0
  • l*n aynı benim fizik

0|0
    0|0
Yükleniyor...