Fitness ile ilgilenenlere soruyorum ama evde şınav çekip ben vücut geliştirme yapıoyorumcular gelmesin?

boy 1.90+ kilo 93-96 arası değişiyo 3 aydır fitness salonuna gidiyorum başta ilk 1 ay kilo vermede çalıştım fakat 1. aydan sonra bıraktım 2 aydır sadece kas çalışıyorum bende haliyle niraz yağ var ama kaslarımın geliştiğinide hissedebiliyorum. gözükmeselerde sıktığım zaman kendini belli ediyor. SORUM İSE ŞU BU BÖYLE DEVAM EDERSE NE OLUR? NASIL BİRŞEY OLURUM?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Ayiptir soylemesi hayvan gibi gorunursun boyunda uzun bence sen ilk once yaglardanda kurtul ayni zamanda zaten kaslarini gelistirebiliyorsun.. Spor salonuna gidiyorum bende, orda bircok kasli adam ornegi var gozumun onumde spor hocamizda cok iyi o yuzde sknti yok..

0|0
    0|0
    • zaten baklavaları çıkan memelerindeki kaslar lime lime olan adamlar gibigörünmek istemiyorum ben aslında hayvan gibi gözükmek istiyorum :)

• biraz göğüs kası biraz kol kası omuzlar da çıktımı kimse karına bakmaz zaten ya :D

• Hahah oda olabilir senin dusuncen :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• böyle devam edersen yağların altındaki kas büyüyecek , zamanı gelincede oyağları atınca vücuttan bütün emeğinin meyvelerini alacaksın fazlasıyla

0|0
    0|0
Yükleniyor...