Türkiye Milli takım teknik direktörü olsanız kadronuz nasıl olurdu?

Türkiye Milli takım teknik direktörü olsanız kadronuz nasıl olurdu?

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

• Tolga Zengin, Gökhan Gönül, Ersan Adem Gülüm, Semih Kaya, Caner Erkin, Gökhan Töre, Arda Turan, Salih Uçan, Alper Potuk, Olcay Şahan, Mustafa Pektemek al sana genç rotasyon Fatih Terim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kıvrak, Erkin, Toprak, Kaya, Gönül, Turan, Topal (Şahin) Şahan, Çalhanoğlu, Töre, Yılmaz (Pektemek)
    Gibi bişey

0|0
    0|0
  • Volkan iti olmazdı

0|0
    0|1
  • Kalede muslera olurdu kesinlikle :)

0|0
    0|2
  • Volkan
    Gökhan Semih Egemen (Ömer) Caner

Olcan Nuri Emre
    Burak Mevlüt Arda

0|0
    0|0
  • yanıma muslera ronaldo bide messi yeter. diğerleri boş

0|0
    0|0
  • Kalede Volkan olurdu :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• TERIM TAKIMIN FIZIK OLARAK YETERSIZ OLDUGUNU BILIYOR RAKIP NORMALDE BILE FIZIKTE COK FARK ATAR BIZE BURDAN NE SONUC CIKIYOR > FANTAZI SISTEM YOK , OYUNCULARIN LIGDE OYNADIGI GIBI 4-2-3-1 SISTEMI EN ALISKIN OLDUKLARI SISTEM OYNATACAKSIN SONRA bana gore umut bulut buraktan daha etkili olurdu bu macta ya ikisini de oynatacaksin bir sekil ya umutu cunku fizik olarak umut cok daha iyi BURAK TA UZUN AMA FIZIK GUC PRES BASKI RAKIPI BEZDIRME TOP TUTMA BUNLARIN HEPSI UMUT TA MEVCUT FORMDA bir BURAK OYNAR O BASKA bir MESELE SONRA , OLCAY GIBI BESIKTASTA 3 SEZONDUR ORTALAMANIN ALTINA DUSMEYEN COK MUCADELE EDEN KOSAN ( ALMAN DISIPLINLI ) FIZIK OLARAK KOTU OLDUGU COK ENDERDIR KESINLIKLE TERCIH EDILMESI LAZIMDI OLCAN COK FORMDA OLSA tamam ama normal sart ta olcay oynar TARTISMASIZ , TOPAL ON LIBERO EMRE SELCUK ONUNDE OLMALIYDI TOPAL STOPER 3LU DEFANS GIBI bir DEGISIKLIK FORMDA HAZIR OLMAYAN OYUNCULARDAN KURULU bir MILLI EKIPTE OLMAZZ. + IZLANDA TAKIMI FIZIK OLARAK NEKADAR IYI OLURSA OLSUN ATAMASSA YER MUTLAKA YER 90 DAKIKA YATAN BURAK VE SELCUK BILE ASIST- GOL ILE BITIRIR MACI NIYE BIRISI ICIN ASIST YAPMAK EN KOLAYI ( BASIT bir ARA PAS ONA GORE) BIRI ICIN GOL ATMAK NE IYI YAPTIGI SEY ( KALEYE GIT VUR GOL YAP SEVIN MACI BITIR) BURDAN NE SONUC CIKIYO BIZ HAZIR DEGILIZ FALAN FILAN bir SURU SEBEP SAYDIM NABICAN MADEM SIKINTIDAYIZ DEPLASMANDAYIZ ILK 60 DAKIKA DEFANS YAP TAKIMI GERIDE BEKLET EMRE SELCUK TOPAL VE 4LU DEFANS OYNASAK NE OMER KIRMIZI YERDI NE BISEY CUNKU BIZIM STOPERLER CIKTIGINDA SIKINTI OLUYOR DURAN TOPLARA EXTRA ONLEM ICIN FIZIKLI OYUNCULAR UMUT OLCAY GIBI OLSALAR KALEDEE 100%%%%%%%%%%%%%%%%%% TOLGA ZENGIN OLMALIYDI YANI ONURUN DURAN TOP ZAAFI HIDDINK DONEMDINDEN BILINIYOR (BELCIKA MACI) YANI ONUR BU MACTA DOGRU TERCIH DEGIL VOLKAN BABACAN BILE OLURDU OKADAR DIYORUM FIZIKLI OYUNCLARLA ILK YARI SAVUNUP IKINCI YARI MACI BITIRMEMIZ LAZIMDI EN OLMADI 0-0 KOTU TAKIMIZ KOTU ZAMANDAYIZ FIZIK 0 DEPLASMAN ILK MAC GRUP RAKIBI 0-0 BITSE KOTU SAYILMAZDI BENCE

0|0
    0|1
  • Tolga
    İsmail-Ömer-Egemen-Gökhan
    Gökdeniz-Arda-Oğuzhan-Töre-Topal
    Pektemek

0|0
    1|0
  • sabri , sabri , sabri , sabri , sabri , sabri , sabri , sabri , sabri , sabri , sabri
    :DDD

0|0
    0|0
  • Messi , C. ronaldo, Benzema , burak, volkan, cardozo , hamit , sow, webo :)

0|0
    0|0
  • rüştü
    Bülent
    alpay
    fatih
    yıldıray
    hasan şaş
    emre b
    tugay
    hakan şükür
    ilhan

0|0
    0|0
  • MERT
    GÖKHAN SEMİH BEKİR CANER

G. TÖRE M. TOPAL ALPER ARDA

MEVLÜT UMUT

0|0
    0|0
  • 1 onur kıvrak 2 selçuk inan 3 arda turan 4 caner erkin 5 semih kaya 6 umut bulut 7 nuri şahin 8 mevlüt-batuhan-pektemek-cenk 9 gökhan 10 teyyyo (yakında)

0|0
    0|0
  • volkan
    g. gönül-semih-ersan-ismail
    olcan-mehmet topal-emre-arda
    oğuzhan
    mustafa pektemek

0|0
    0|0
  • volkan
    gokhan semih egemen caner
    topal
    alper selcuk

tore salih arda

460 tikitaka

0|0
    0|0
  • onur
    gökhan g. semih ersan caner

m. topal hakan çalhanoğlu

ahmet ilhan arda

mustafa pek. burak

0|0
    0|0
  • ilk 11'i bilmemde ama Emre'yi kesin çıkarırdım

0|0
    0|0
  • süper ligde doğru düzgün topcu yok sil baştann

0|0
    0|0
  • Onur
    Gökhan - Semih - Balta - Caner
    Nuri - Mehmet Topal
    Arda - Töre
    Pektemek - Burak

0|0
    0|0
  • sistem kesşnlikle 442 olurdu

0|0
    0|0
  • Onur-Ersan, semih, ismail, bekir-caner, olcay, töre-arda, mustafa, mevlüt

0|0
    0|0
  • Volkan, caner, semih, ömer, gökhan, arda, mehmet Topal, salih, Selçuk, mustafa pektemek, olcay

0|0
    0|0
  • Onur. Caner. Semih. Omer. Gokhan (tarik) . emre. Arda. Tore. Olcay. Çalhanoglu. Mevlut (mustafap.)

0|0
    0|0
  • Yeminle fenerbahce ve galatasaraydan bir futbolcu dahi kadroya almazdim

0|0
    0|0
  • kale onur defans semih selim ay ismail gökhan orta olcay selçuk emre forvet cenk mustafa burak

0|0
    0|0
  • tolga caner ersan semih m. topal selçuk arda h. çalhanoğlu o. sahan m. pektemek

0|0
    0|0
  • Şuanki kadro iyi ama sıkıntıları ne kimse bilmiyor.

0|0
    0|0
  • Olmazdımki Bu kadroyu evir çevir Sonuç : Mağlubiyet.. Rezil olmak istemezdim

0|0
    0|0
  • kalede muslera olurdu
    forvette messi ile ronaldoyu koyardım
    orta saha da melo ile selçuk olurdu
    defans da alves olurdu semih olurdu chedjou olurdu birde telles olurdu

0|0
    0|0
Yükleniyor...