Hiç bir hayvana çarptınız mı?

Araba sürerken hiç bir hayvanı ezdiniz mi? Ezdiğinizde nasıl davrandınız? Ben bi keresinde bi tavşanı ezmiştim. Çok hızlıydım diye duramadım. Bu akşam da bi köpeğe çarptım. Allah'a şükür ölmedi hayvan veterinere götürdük. Siz bir hayvana çarptığınızda ne yapıyorsunuz?

Gizliler yazmasın gıcık oluyorum.

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• hic carpmadim cok sukur hep korkarim carpicam diye kiyamam ben onlara hep goruyorum yollarda ezilmis olanlari :((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayvanı yakalamak isterken gözümün önünde araba çarptı..

:(

yaralıydı seke seke gidiyo martıydı galiba sahilde yol akıyo ve o yola doğruu gidiyo sessizce yklaştım ama adımını yola atmasıyla araba çarptı ve ayağımın dibine fırlattı :(

0|0
    0|0
  • gizlilere izin verilmior diyor zaten nasil yassinlar

2|0
    0|0
  • omuz bile attım sen ne diyorsun

0|0
    1|1
  • Ben çarpmadım. Küçükken babam çarpmıştı yoldan kaldırdı kenara koydu :/

0|0
    0|0
  • Allahıma şükür daha hiç yaşamadım. Biraz dikkat lütfen :/

1|0
    0|0
    • Çok kötü bişey ya. arabayı bıraktım yolun ortasında köpeğin peşinden gittim. gece saat 2 veteriner uyandırıyorum falan. hayvana bişey olmamış allahtan. ayağında ufak bi çatlak olabilir dedi veteriner. elim ayağım titriyodu 2 saat kendime gelemedim.

• bende ezdim bi kediyi durmadım ama 2.5 ton arabanın altında kesin ölmüştür

0|0
    0|0
  • Yirim seni ben mujuks

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kediye çarptım.Oturduğum yere yakın veteriner vardı direk oraya götürdüm ve gerekli herşey yapıldı.Birkaç gün orada kaldı.kaldığı süre içinde ziyaret ettim.sağlığına kavuşunca tekrar bıraktılar.Giderken saol dost der gibiydi :(

0|0
    0|0
    • artık veteriner masraflarını devlet karşılıyormuş bi hayvana çarptığımızda. bunu herkes bilirse en azından götürürler veterinere.

• Evet şimdi dediğiniz gibidir.fakat benim başıma geldiğinde böyle değil ki hiç önemli değil benim için can candır.üzücü bir olay.

• Ezmedim çarpmadım lakin yıllar yıllar evvel yolda yürürken önüme çıkan taşa tekme attım o taş hafiften havalanıp kaldırımdaki kuşa vurdu ve kuş öldü

0|0
    0|0
  • abim araçları durdurup yolun ortasinda kaplumbagayi kenara almis.kucukken gozumun onunde bir kurbaga ezilmisti ve soyle demistim keske ben olsem o yasasaydi.tabi baskasi ezmisti yolda yururken gormustum.bahceli evde oturdugumuz icin davetsiz misafir olan bocekleri oldurmeden disari atiyorum.onlar bunu saymayiz deyip yine geliyor.kolay kolay hicbir canliyi oldurmem.çeyan hamambocegi fare olursa.pek yasama sanslari yok diyebilirim.ev orumcek dolu oldurmuyorum.elime alip disari attigimda oluyor.zararsiz ise oldurmem.

0|0
    0|0
  • yazlıkta bi ara yılan ezmiştim frene bastım ama cok geçti :)) indim baktım çok geçti artık malesef rahmetli olmuştu

0|0
    0|0
  • normalde emanet araba almam ama yenı satmıştım arabamı düğüne gitmek için arkadaşımdan almıştım malesef dönüşte koyuna çarpttım çobana 500 lira arabanın tamırınede 1700 lira vermiştim :/

0|0
    0|0
  • küçükken ata çarpmıştım

0|0
    0|0
Yükleniyor...