Annem ve onun bitmeyen problemleri

Annem benden nefret ediyor sürekli benim ölmem gerektiğini o* olduğumu hiç bir işe yaramıyan bir insan olduğumu söylüyor.. ama sorun şu ki onun için herşeyi yapıyorum ..evdeki bütün işler bana ait çalışıyorum.. ve okuyorumda.. Benim kardeşlerimin hiç biri birşey yapmıyor ve onların açıklarınıda ben kapatıyorum .. onlar bir hata yapınca neden böyle yaptında onun hata yapmasını sağladın diye bana bağırıyor.. Ne yapmam lazım söylediği laflar insanlar düşmanına bile söylemez.. Hiç biride doğru değil...

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• abla olmak zordur.. muhtemelen sen doğduğunda başka sıkıntılar yaşamış bütün olay onunla ilgili birde tabii annenin çocukluğunun nasıl geçtiği konusu var freud panpaya danışmak lazım..

0|0
    0|0
    • en buyugu ben degilmki ablam avr birde abim var ablama neden hic vurmadin diyorum mesela onu cok seviyorum enedene vurim diyor bana

• :/

• az geldi herhalde :D

Erkekler Ne Diyor 10

• lafım sana değil, bana kızma ama anne baba olmuş bu zamana kadar çocuk psikolojisini öğrenemeyip nasıl davranacağını bilmiyorsa bu saatten sonra kendini kurtarmaya bak, (evlenmek iş bulup başka eve taşınmak gibi), aynı sorun bende de var artık nerdeyse hiç konuşmuyorum

1|0
    0|0
  • Annene karşı seni kışkırtmak için değil ama yani bi anne ne olursa olsun evladından nefret edemez sende pek bi problem yok belkide annen başkalarına sinirlerinip siniri senden cıkarıyo olabilir . Bence annenin anti depresanlara ihtiiyaçı var .

0|0
    0|0
    • ama bir bana yapiyor bunlari sadece bana

• Adına çok üzüldüm problemin ne olduğunu bilseydin tavsiyede bulunabilirdim ama ne olduğu belli değil .

• yinede saol :)) bazilari atiyorum saniyor

• tpik bir günah keçisi :D ya boşver takma anneni en yakın psikologa götür ve bir sürü antidepresan hap alın :D

0|0
    0|0
    • almioruz degil:/

• kullanıyorsa bunlar normal beynin işleyişi değişiyor kolay değil..

• onceden kullanmiordu ayniydi kullaniyordu ayniydi yine kullanmior yine ayn

• zor bi durum ... okulun bitmek üzereyse biraz maddi yatırım yap para biriktir , sağlam bi iş bul kendine ve sonra evi terket...

kendi ayakların üzerinde dur , bu lafları genç bi kız olarak haketmiyorsuun...

1|0
    0|0
  • Bu soru otomatige mi bagladi? Iki gunde bir ayni soru?

Alo neredesiniz site yonetimi?

0|0
    2|0
  • Allaha sığın .. şu an çektiklerin ödül olarak dönecektir kardeşim ..

0|0
    0|0
  • öz anne ise aklim almiyor.evlatlikmiyim diye sordunmu.boyle anne dusman basina.savasta olsa soylenmez bunlar.

0|0
    0|0
    • bunlar neki en hafif sozleri bunlar.. oz annem evt ama bir bana boyle

• yorum yapamayacagim inan beynim durdu.hayirli olsun ne diyeyim

• anen üveymi? ve sen kaç yaşındasın.

0|0
    0|0
    • hayir degil 18

• soyliyemem cok belli olur

• neden belli olsunkiii... ekle ozaman ok

• o... diyor madem sen de çocuğuyum de

1|0
    0|0
  • daha neler göreceğiiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evlatlıkmı aldın sen beni ne biçim davranıyorsun de. o değilde sanki o evin kölesiymiş gibi konuştun

0|0
    0|0
  • tuhaf aslında. ama sabretmeni tavsiye ederim. nasılsa evleneceksin bir gün.

0|0
    0|0
    • seney gitmeyi planliyorum bir parayi denklestirigim

• nereye gideceksin sanki ...bence biraz daha sabret...dua et düzelmesi için annenin ...

• Peki onun böyle davranmasına sebep olabilecek bir şey yaptın mı? Eğer yapmadıysan evde anne rolünü sen sahiplendiğin için belki de kendine yediremiyordur.

Peki karşına alıp konuşmayı denedin mi? sebeplerini sordun mu?

0|0
    0|0
    • annemle konusamassinki boyle konuslari o bana bagirirken bile sesimi hci cikarmiyorum.. daha dun kafama yine vurdu ve kiyafetlerimi yirtti ustumdeyken surekli kufur ediyor senin canin * cekiyor bilmiomuyum diyor iste ne bilim butun cektiklerim senin yuzunden diyyor disari ciktiginda kamyon sana carpsin diyor altinda kal gibi seyler bir insan henuz 10 yasindayken nasil kasar olabilirki ozamanedena beri diyor

• 10 yasimdan beri gizlice aliyorum destek ama ogrendiginde bana bagirdi ne gerek var herseyin gulgulistanlik diye

• Canım bir kaç sene daha sabret ve evden ayrıl. Gene ailene yardım et maddi konuda, kardeşlerinle görüşmeyi kesme ama bu şekilde yaşayamazsın. Anneyse anne bir yere kadar...

• senı o kadar ıyı anlıyorum kı. aynı seylerı bende yasadım babam vefat ettı gecım sıkıntısı cekıyoduk tek cocugum kavgalarda bana o soyledıklerının hepsını soyledı kı bunlar gercekten hıc bısey degıl ama benım annem gercekten cok cok sıkıntılı zamanlar gecırdı ve hepsını tek basına astı ben elımden geldıgınce yanında oldum. sınırlenmeynce gayet normal davranıyo hatta soyledıklerı ıcın gelıyo ozur dılıyo bunca yasadıgı seyden sonra psıkolojısı bozuk oldugu ıcın boyle bılıyorum yaptıgı hataları baska sekılde telafı edıyo olması gerektıgı sınırda ozgur bırakıyo mesela ya da elınden geldıgınce ıstedıgım seylerı yapmaya calısıyo. ama senın kı sanırım hıc ozur dılemıyo hep boyle anladıgım kadarıyla en ıyısı bır an once okulu bıtırıp ayrı eve cıkman

0|0
    0|0
    • demekki cok var bizim gibi:

• oha yok artık. bır an once oku kurtar kendını derım ben. evlenmeyı falan da sakın dusunme bence

• ay yok en son yapicagm is zaten"_

• töbe töbee..

0|0
    0|0
Yükleniyor...