Eski sevgiliden evlenme teklifi alan oldu mu?

Şaşırmış durumdayım bugün eski sevgilim bana evlenme teklifi etti. Ayrılan oydu, üstüne kendi hatalarını örtbas edip beni herşey için suçlayan da. Haftalarca sesi çıkmadı. Zaten bana koydu davranışı o zaman ciddi ilişki ararken o böyle olsun dedi istemiyorum dedi. Hayır dedim beni üzdün gururumla oynadın dedim. Sarılmaya öpmeye çalıştı ittim ki onu seviyordum sadece o sevgiye layık olmadığını anladım. Düşün diye yalvarıyor hiç Başınıza geldimi böyle ne yaptınız?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• tilkinin dönüp dolaşıp gideceği yer kürkçü dükkanı derler. Tabi elde Aç gözlülük yaptı bazı şeyler için seni bırakıp gitti.Elde edemeyince hop senin kollarına atılmayı denedi.

Bana göre kabul etmen büyük hata..

0|0
    0|0
    • Etmedim zaten sevgimi tüketti şaşkınım sade

Erkekler Ne Diyor 5

• Demekki dışarıda aradığını bulamamış,eldeki bulgurdan da olmayalım demiş..

1|0
    0|0
  • Arkadaş denizi tüketmiş muhtemelen. Ayrıldığı birine evlenme teklif etmek için oldukça farklı bir ruh halinde olmalı..

1|1
    0|0
  • Bende mi etsem acaba gardaş :) tabi kız ayrılmıştı benden ... hala daha seviorum ...

Biliorum delilik bu :) bende zaten deliyim :)

0|0
    0|0
  • Tanıştığım kızlar 2. günde evlenme teklifi etmese çok mutlu olacağım. Yok hani evlilik modunda biri de değilim. Beni gözleri kesiyor herhalde.

Dediğin anlamda bir teklif almadım.

0|0
    0|0
  • yok yaow hepsi ewlendi :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• senden iyisini bulamadı döndü tabi yumuşama uğraştır

0|0
    0|0
  • geldi. beni bıraktı sonra peşimden çok koştu. en sonunda evlenme teklifi etti. kabul etmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...