Düzenli spor yapıyor musunuz? Ne sıklıkta spor yapıyorsunuz?

Egzersiz/spor günlük ya da haftalık rutininizin bir parçası mıdır? Zaman zaman mı spor yapanlardansınız yoksa "en çok markete kadar yürürüm" diyenlerden mi?

Yahu abs kadar seksi bir şey var mı hayatta?

ri.pinger.pl/.../...lr_mzr91iFA1R1t1oj77o1_500.jpg

http://data.whicdn.com/images/73418313/large.jpg

• Spor yapmıyorum.
    50% (1)22% (6)24% (7)Oy Ver
  • Her hafta değil ama zaman zaman spor yapıyorum.
    50% (1)15% (4)17% (5)Oy Ver
  • Haftada 1-3 saat spor yapıyorum.
    0% (0)4% (1)3% (1)Oy Ver
  • Haftada 4-6 saat spor yapıyorum.
    0% (0)22% (6)21% (6)Oy Ver
  • Haftada 6 saatten fazla spor yapıyorum.
    0% (0)37% (10)35% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• ara sıra

1|0
    0|0
  • spor hayatımın bir parçası..;) ama yaptığım meslek gereği bu fotodaki gibi kas yapmamam gerek;) fazlası yaramıyor bize :):) yağ oranım düşsün yeterli...

1|0
    0|0
    • Kesinlikle sporsuz hayat düşünemiyorum. Ne yazık ki toplumda sporun sadece "kilo vermek" için yapıldığını düşünüyorlar...

• sporun sadece fiziksel katkıları olmadığı ve insanın ruhen de zinde tuttuğu açık gerçek ;)
      ayrıca gençleri spora yönelterek kötü alışkanlıklardan uzak tutulmaya çalışılması da buna örnek..

• Vg sporu ile uğraşıyorum 4 aydır gitmediğim günlerde ise her sabah adonis egzersizleri yapıyorum 30 40 dakika

1|0
    0|0
    • Sakıncası yoksa 'vg' sporunun ne olduğunu sorabilir miyim? Ben de 8-9 sene rugby oynadım. Ben de bu aralar ağır abdominal antremanları yapıyorum.

• Vücut geliştirme

• Haftada 10-12 saati buluyor

1|0
    0|0
  • haftada 3 ya da 4 gün 2 şer saat spor yapıyorum. Zinde ve sağlıklıyım. Ama itiraf etmeliyim ki , resimdekiler kadar formda değilim. :)

1|0
    0|0
  • Haftanın beş günü spora gidiyorum. Artık gercekten ne giysem yakışsin sıska görünmek hiç Hoşça değil. Sağlık iyidir.

1|0
    0|0
    • Tabii ki öyle. Malesef toplumda sadece kilo vermek için spor yapanlar var... 40+ yaşlarında göreceğiz anti-sporcuları.

• yesemde kilo alamıyorum arkadaşlar çok zayıfım önerilerinizi alabilirmiyim

1|0
    0|0
    • Spor salonuna git ve ordaki hocaya anlat derdini. Ama önceliğinin vücut yapmak değil kilo almak olduğunu söyle (zaten ister istemez vücut da şekillenir). Sana program yazsın. Her antreman sonrası süt ile fındık kuru üzüm tarzı bişeyler ye... normal beslenmene de dikkat et

• işe yararmı

• Tabii arkadaşın dediği en doğrusudur. Fakat, tecrübelerime dayanarak ve yıllardır spor yapan birisi olarak az-çok bilgi sahibiyim bu konuda. Ben protien powder kullanıyorum. Senin durumunda olan birisi 'Bulk mass gain protien powder' kullanır. Tabii, sadece protien ile bitmez düzenli antremanlar yapman gerekecektir. Sağlıklı bir şekilde kilo almanız çok önemlidir.

• Haftada 4 gün spora giden biri olarak yapmıyorum dersem ironi olur :) Sen bırak bunlarıda bir parça ekmek ver

1|0
    0|0
  • Gunde demiyim ama 2 gunde bir yapiyorum.

1|0
    0|0
  • haftada 4 gun antreman + 2 gun opsıyonlu olarak ya spınnıng ya da yuzme kondısyona yuklenıyorum

1|0
    0|0
  • Haftada 3 gun gun basi 3 er saat efenim

1|0
    0|0
  • Hergün en az 1 saat :)

1|0
    0|0
  • Haftada 3 gün antreman yaparım ben.

1|0
    0|0
  • baslıcam bugun

1|0
    0|0
  • 1-2 güne salona yazılacam hastanedeki işlerin bitmesini bekliyorum

0|0
    0|0
  • 1 gün ara ile Vücut geliştirme + Havuz

0|0
    0|0
  • atbiiki yapıyorum haftada 3 gün

0|0
    0|0
  • Kickbox mma yapiyorum haftada hergün antreman cumartesi pazar fitness

0|0
    0|0
  • Evt body building yapiyorum

0|0
    0|0
  • Yapmıyorum pişman da değilim = )

0|0
    0|0
  • Haftada 8 saat fitness , hafta sonlari box 3 saat , 2 gunde 1 saat yuzme :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yapmam 😄

0|1
    0|0
  • çok ta zayıf değilim ama basit egzersizleri her gün yaparım

0|0
    0|0
  • hiç yapmam çünkü gerek te yok zaten :) ama sporu da çok severim

0|0
    0|0