Gittiğiniz kurslar katıldığınız projeler aldığınız sertifika ya da ödüller var mı?

Gittiğiniz kurslar katıldığınız projeler aldığınız sertifika ya da ödüller var mı?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Insan kaynaklarina is gorusmesine insanlat sadece cv ile gider normalde.ben dosya ile gidiyorum:)

Tabii gorusmeyi yapacsk olan ik sorumlusu arkadas 5 dk dosyaya bakiyor.

sonra bana bakip nerede oturuyordunuz birde ona bakayim.servis guzergahimiz uyuyor mu diyor:))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sac yapım-bakım,cilt bakımı, el sanatları, bilgisayar-sistem bakım, web prog.,resim, cydd atolyesinde 2008 yılından beri gonullu resim ogretmenligi yapiyorum, tasarım yarısmalarında birkac ufak odulum var, 3 sergim oldu, onumuzdeki yıl ing. ve keman kursu dusunuyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ara sıra cep telime mesaj geliyor "KOL" saati vs kazandınız diye, bir hevestir asılsız mutluluk yaşıyoruz işte..

1|1
    0|0
  • Şu an için yok ama 9. ayda başlayacak olan Belediyenin ücretsiz olarak verdiği MEB sertifikalı Teknik Tasarım Kursuna Gideceğim. Solidworks. AutoCad gibi katı modelleme programları üzerine eğitim alacağım.

0|1
    0|0
    • kolay gelsin o 3 boyut işi beni çok zorladı

• güzel özellikleri var da ben alışamadım işte :D

• sayısına bereket,olmaz mı,hepsini saklıyorum

0|1
    0|0
  • diksiyon,mesleki ingilizce kursları sertifikaları var

0|1
    0|0
  • basket hakemliği kursuna gitmiştm serifika werdiler işte yakında boks anrenörlüğüne gidicm gibi askerde extra olsn diorm ii olr ..

0|1
    0|0
  • madalyalar plaketler vs.

0|1
    0|0
  • özel güvenlik sertifikası var, aldım 2 ay sonra memur oldum. bi b.ka yaramadı anlayacağın

0|1
    0|0
  • yakında dış ticaret kursuna gidicem.sonra ingilizce kursu.

0|1
    0|0
  • Fotoğrafçılık, dalış, Fransızca. Mesleki olarak; pastacılık, çikolata, tex-mex mutfağı.

0|1
    0|0
    • tex-mex nedir garibime gitti de :)

• iş sorunu olmadıkça sıkıntı olmuyor :)

• Aynen :)

Yükleniyor...