Siz ünlü olsaydınız hristiyanlar size bizim onlar kadar değer verdiğimiz gibi değer verir miydi?

sorum justin bieber

justin bieber takıntısı ne hadi tamam dinlersiniz de neden onu herkesin bilmesini istiyorsunuz(herkese yayıyosunuz)onuda geçtim ben ankarada oturuyorum bazen arkadaşlarımla counter vb oyunlar oynarken genç ergen kızların sürekli youtubede onun kliplerine izlemesi 2saniye dinliyor kapatıyor bir daha açıyor neymiş daha çok kişi izlemiş olcakmış(malmısın sen)bu konuyu neden açtım az önce facebookta gördüğüm olay en çok klibi izlenen ülke abd ve türkiyeymiş :O

peki soruyorum siz bu kadar ünlü olsaydınız o size bu kadar ilgi gösterirmiydi

cevap:hayır

bir örnek one direction zayn malik:müslüman ama şuan hristiyanlar tarafından dışlanıyor ve hayranlarına(sosyal ağlardan) grubun kliblerinin izlenmemesine çok seviyorsa şarkıyı indirmesine ve fazla takıntı yapmamasına karşı önlemler alınıyor

peki sizin yorumunuz?

Güncellemeler:
neden justin bieber derseniz şuan gençlere hitaben onu seçtim

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• onların yanlışı onları baglar.din ırk gözetiyorlarsa bu onların ayıbı ve onlardanda bu ayıbın farkında olanlar mutlaka vardır.onların yanlış ututm sergilemesi bizimde yanlış tutumlar içine girmemizi gerektirmez.müziğin dini dili ırkı yoktur.

çok oy alsın diye videoları dinlemeden tıklatan ergen bebelerininde ne yaptıgı beni hiç ırgalamaz.adı üstünde ergendir ne yapsa yeridir.

0|0
    0|0
  • yahu güzel kardeşim ergenler bieber'e hayran demişsin de sen de counter oynuyorsun ergen gençlerle onlara da siz komik gözüküyorsunuz ;)

1|0
    0|0
    • yüzüklerin efendisi oynuyorum zaten onlar umrumda değil counter kısa diye onu yazdım:)

• Counter muslumanlarin sanki :))

• sen 3 kulhu 1 elham oku da zıbar ;)

Yükleniyor...