Şu kol kası nasıl çıkar? Kaç cm bu kol? Resimli işaretledim?

Arkadaşlar bu kol kası nasıl bişeydir ustalardan yardım istiyom resimde işaretli kaç cm bu kollar benimki çok ince kaç ayda böyle olurum ne yemem lazım yardım

http://i.hizliresim.com/X2nVpk.jpg

Güncellemeler:
abi sorudan arakladım resimleri kimisi kollara baskı var diyor

ama kalın abi kollar adamın ben böyle kaç ayda olurum

http://i.hizliresim.com/WWlNR4.jpg

http://i.hizliresim.com/32XmJ9.jpg

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Bence kol kası yap ama bunlar kadar abartma derim, biraz yapsan yeterli olur pek güzel durmuyor çünkü fotoğrafdaki.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç hoş görünmüyor biliyor musun?

0|1
    0|0
    • hoş görünmeyen nedir? Benim öyle olsun isterim çöp gibi kollar

• Kaslar güzel durmuyor bence yine de sen bilirsin

• kodumu oturtur bunlar :D ağaç gövdesi gibi kol bende öyle olcam :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Tam olarak T, shirt üstünü kapattiği için tahmin yapamıyacağım ama orada bilekleri birbirine kenetlediği için sıkım gerilme söz konusu Olduğundan daha gergin çikmiş anliyacağin ama En kötü vardir 35 cm

0|1
    0|0
    • abi ne 35 i yağ benim kolum okadar yağ

• Yağ'ı hesaba katmıyacaksın 45 cm Kolu olan bayanlarda var ama yumuşak yumuşak et salkiyor

• ilk altı ayda gelişim hızlı olur sonra yavaslar birader genelikle biceps ve tricepsi çalıstıran hareketler yapmalısın... bana boyunu ve kılo orantını söylersen sana daha iyi yardmcı olablirim...

0|1
    0|0
    • boyum 178 cm 70 kg falanım

• bilemem herkesin bedeni ayrı dünyadır bunu kestrmek pek mumkun degıl ayrıca bazı vucut tipleri cok hızlı gekşibilirken diğer vucut tipleri yavas gelişebilir... benim sana tavsiyem fazla kaslanma asırı kas yorar insanı hantallastırır ve yorar yuruyemzsin kosamazsın dogal yap sporu steroide bulasma son derece zararlıdırlar.. eski sporculara benziyorlar acıkcası resimdekiler..

• Eyvallah abi sağolasın öğle yapcam artık bir fırın ekmek yicez yani :D

• dediğin yere adam baskı yapmıs o yuzden o kadar geniş gozukuyo spor salonuna gıdıyosan eger bıceps için son bılek haraketlerı orayı calıstırır duz halter kullanarak 5 5 ıkı tarafada kılo tak dar tut aguz ıcınden parmak uclarına kadar halterı cevırerek ındır kaldır

0|1
    0|0
  • Dumbell dik kaldırış çalıştırır o bölgeyi, bilek kası orası. Bilek kası için araştırma yap dostum çok video var.

0|1
    0|0
    • abi yeni başlıcam kaç ayda olur?

• ayvallah abi sağolasın

• Bu çoooook ayrıntılı bir durum arkadaşım. Orası ön koldur, genellikle 2 hareket yapılır orası için. Araştırırsan bulabilirsin. Ama şu vardır, vücut bütün olarak çalışılınca gzel durur. Şuram çıksın buram çısın diye yapılmaz. Düşünsene heryer zayıf orası belirgin nasıl saçma bir görüntü olur. Vücut geliştirmeye başlayarak komple çalışmalısın. Şu kadar ay diye de birşey olmaz, en az 1 sene diyeyim sana...

0|1
    0|0
    • bunlar kaç yıllıktır abi yarma gibi bunlar gibi kaç senede olurum

• Kardeşim spor, düzenli beslenme, dinlenme. Bu üçü kritiktir. Sen en az 2 senede öyle olursun o işler kolay değil...

• Medyum muyuz biz kardeşim?
    Belki adamın genetiği seninkinden daha iyi
    Belki sen antrenmanlarına onun gibi bağlı olmayacaksın

0|1
    0|0
  • 8-10 ayda çıkar

0|1
    0|0
  • Benim kol 38de takıldı boyun uzunsa biraz zor gelişiyo kol

0|1
    0|0
    • protein içiyormusun :D

• yok be abi üye değilim üye olim şimdi seni nasıl bulcaz

• Sen oraya kol kası nasıl gelişir diye yaz forumdakiler yardımcı olurlar program filan yazarlar foruma sıklıkla giriyorum bulmaya çalışırım seni burada nickimi yazmam.

• Barfix çek. Sayısından çok düzenli çekmen önemli.

İkiyi ayrılır zamanla senin kaslarda. : )

0|1
    0|0
    • barffix mi yapar öğle kolu?

• Kesin yapar demiyorum. Ama çok etkisi olur. Barfixi çekerken kolunun o kot kısmının deli gibi çalıştığını hissedersin zaten.

• bence çok abartılı bu kadar kas yapanlara aklım ermiyor, ne buluyorlar yani hiç hoş durmuyor.. Ben kız olsam öyle yapan bir erkek en zengin en yakışıklı en dürüst kişi olsun bakmam yani itici bence..
    ancak böyle bir kolu yapmak istersen yaklaşık 7 ay gerek EN AZ diyorum.. 2 senede ideal bir kol.

0|1
    0|0
    • abi bu adamlar kaç ayda yapıyorlar ben 3-4 aydır yapıyorum 35 cm kolum

• O adamlar iğnelerle yaplarla şişiyor öyle, yoksa onların alt yapı 0... Doğal bu kadar gelişmez 1-2 ayda kardeşim.. ben 6 senedir doğal vücudun içindeyim çok iyi de beslenirim halen böyle vücudum yok

• abi iğneyle mi bu halde bunlar? O zaman ölelim abi 6 senede olmadıysa nasıl yapcaz ki

Yükleniyor...