Karın çalıştıktan sonra göbeğim şişiyor :(?

Dün fitness hocamla yoğun karın kası çalışması yaptık. şu an karnımda şişlik var. Bu doğal mı yoksa kaslardan dolayımı öyle görünüyor?

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• Karın kası çalıştıktan sonra yüklü miktarda karbonhidrat içerikli yemek yersen miğde şişkinliği daha belirgin olur. karbonhidratı azalt protein ağırlıklı beslen 2 aya zaten anca erir yağlar düzenli beslenirsen oda. Unutma karın kaslarından geçen yol mutfaktan geçer

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• karın kasların ağrıyor mu

0|0
    0|0
    • Hayir agrimiyor sadece sislik var

• Teşekkür ederim :)

• önemli değil umarım geçer geçince spora devam :)

• Karnın şişmesi normal sixpack çıkana kadar şişicek biraz yağliysan karın çalışma cardioyla erit sonra başla derim

0|0
    0|0
  • Mide hareketleri yaparak sadece yağ dokusunun altında ki kaslar gelişir. Yani yağ gitmez, yürüyüş ve cardio lazım.

0|0
    0|0
  • Duruşunu duzeltmeyi dene

0|0
    0|0
  • Şişkinliğin devam ediyormu. Ediyorsa diğer arkadaşların dediğini uygula ancak kısa süre sonra geçiyorsa aşırı su içmekten dolayı olabilir

0|0
    0|0
  • Yağ ve kas farkli şeyler yağlar kasa donusmez bu bir şehir efsanesidir yok öyle bisey. Yaglari egzersizlerle yakmalisin kastan önce yagin altında kas gelişirse şişer tabi önce yaglari eritmeye bak

0|0
    0|0
  • ovala insin

0|0
    0|0
  • Kaslardan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Canım aynı sorun bende de oluştu 1 haftadır spor yapıyorum her gün ve yaptıktan sonra karnım çok şişiyor, ve bastırınca falan baya sert, bu durumu araştırdım ve genel olarak şunları öğrendim:
    -egzersiz sırasında doğru nefes alıp vermemekten kaynaklanıyormuş, hatta yeterince nefes alıp vermemekten. bu hatayı ben yapıyorum harekete o kadar odaklanıyorum ki nefes alıp vermeye dikkat edemiyorum

-egzersiz sırasında midedeki sindirim beklemeye alındığı için yemek yedikten bir 2-3 saat sonra yani sindirim tamamen bittikten sonra spor yapmak lazım

-bir de egzersiz yaparken de ara ara su içmek gerekiyormuş
    Bunları yapmayı unuttuğunda şişme oluyormuş
    Tabi bunların dışında yemene de dikkat etmek gerek en azından daha kolay sindirilir şeyler yiyelim bu aralar, bakalım inşallah geçer :)

0|0
    0|0
    • canım bir de spora yeni başladıysan vücudunun alışması gerekiyormuş, yaklaşık 2 hafta sonra geçiyormuş şimdi okudum :)

Yükleniyor...