İzlanda 3-0 Türkiye. Maç hakkındaki yorumlarınız neler?

İzlanda 3-0 Türkiye. Maç hakkındaki yorumlarınız? Skor neden böyle oldu?

Ligimizin en hazır takımı kim? Beşiktaş değil mi? Ligimizin en hazır takımı Beşiktaş ise neden milli takımın ilk 11 kadrosunda Beşiktaş takımından sadece 1 oyuncu var? Sadece Ersan Gülüm vardı. Mustafa Pektemek nerede? İsmail Köybaşı nerede? Önce bunları aşmak lazım.. Türkiye 'de sadece iki takım yok. Beşiktaş 'ın ne kadar hazır olduğunu Arsenal ve Feyenoord maçlarında gördük. Kötü başladık umarım iyi devam ederiz.

0|0
518

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 18

• Milli takim sicmis! Yanlis kadro secimi cag disi dizilis. Evet Mustafa varken ve hazirken burak oynamaz. Ismail koybasida oynamaz gokhan gonul sakat degilse o oynar. Takim tutarak konusmayalim. Ama olcay oynamaliydi olcan adin yerine. Mehmet topal neden stoper? Semih kaya nerede? Selcuk inan uc metreye pas vermeyle oldugunu saniyor hala futbolun. Hakan calhanoglu yedek nasil oturur. Alper potuk turkiyede dikine dripling yapabilen ve topla bunu yapan az sayidaki ortasaha oyuncularindan. Volkan demirel kim ne derse desin bu milli takimda sakat degilse oynar. Kendi takiminda ceza almis olabilir. Burasi milli takim. Onur iyi kaleci evet ama cizgi kalecisi oyunu okuyamiyor ayakli iyi degil ceza sahasina hakimiyet yok. Emre oynamasin diyenlerde olacaktir mutlaka zerre kadar sevmem ama oyunu iki yonlu oynayabilen neredeyse tek turk orta saha oyuncusu. Buda turk futbolunun ayibi. Adama sorarlar sen kimsin de 3-4-3 oynuyorsun diye? Bugun dunyanin en iyi takimlari bile buna cesaret edemiyor. O zaman boyle basarlar adama.

0|0
    0|0
  • terimin gs hayranlığı apaçık ortada. Formsuz selçuk ayağı kırık olsa bile ilk 11 oynayacak neredeyse
    Olcay danimarka maçında sol tarafı tek başına götürdü daha ne yapsın

0|0
    0|1
  • Ne yazikki her türlü konuda olduğu gibi spor olaylarindada pasif kaliyoruz Türk olarak Bir kere Volkan demirel ne olursa olsun ilk 11 girmeliydi sataşma falan olabilir Bunu neden Milli takima yansitiyorlar? ben fenerbahçeliyim sadece fenerbahçe maçinda oynamasın Milli takimla alakadari nedir? Evet dediğin gibi beşiktaşi es geçiyorlar Halbuki çok güzel oynuyan beşiktaşli genç elemanlar mevcut

0|0
    0|0
  • İmparator hazretleri bu takıma artık hak eden girecek demiş. Demek ki bu zamana kadar hak eden oynamadığı için bu şekilde bir skor çıkmış olma ihtimali yüksek.

0|0
    0|0
  • Senin o saydığın oyuncularla Terimin oynattığı oyuncular aynı kalitedemi? Her takımın kemik oyuncuları vardır o oyuncularda kolay kolay kesilmez

0|0
    0|0
  • türkiye çok bozmuş

0|0
    0|0
  • ersanın semih varken oynatılmasına karşıyım.
    ama olcay varken olcanın oynatılmasına da karşıyım.

0|0
    0|0
  • Tecavüze uğradık :D

0|0
    0|0
  • tecavüz ettiler kısa ve net

0|0
    0|0
  • Rezalet

0|0
    0|0
  • Tam bir rezalet.

0|0
    0|0
  • ardayı satsalar takımı alırlardı

0|0
    0|0
  • hak ettiğimiz bir mağlubiyet aldık

0|0
    0|0
  • ı phone 6, izlanda 3 , türkiye 0

0|0
    0|0
  • Milli takım daha milli olamamış

0|0
    0|0
  • adamların ruhları 80 yaşında hal böle olunca da yenilmemek içten bile değil.

0|0
    0|0
  • Kupon yattı be abi , volkan alınır mı mk o maca

0|0
    0|0
    • Hacı 5 maç 20 lira attım 124 lira vercekti türkiye maçından yattık , ya bu tek maçtan yatmaktan biktim genel olarak söylüyorum ifşaatı zengin ettik sikelimidir maçlar nedir anlamadim

• Yok abi bizde turkiye sevgisi oldugu icin basiyoruz hatayida burada yapioz ulan bir kere su ulke takimini adam gibi bir yerde gorebilcez mi bilmiyorum baskettede ayni boklar biz adamlarin arkasinda duruoz bunlarsa hep kaybediyo sorun bizde bunlarin gotunu fazla kaldirdik kaybetseler bile sampiyon muamelesi goruyolar bu zihniyet degismedikce bu ulkeden bir bok olmaz

• Ben türkiye sevgisi olduğundan degilki mantıken bizim takımın o takımı yenmesi lazim danimarka kendi evinde hiç bir dünya seçime fazla yenilmemis biz onu yeniyoruz gidip izlandayi yenemiyoruz bide bu maç sportotoda vardı sportoto bu oyunculara paramı verdi gizliden abi her maç sikeli inan ya 20 mi kupon yapıyorum 1 kupondan kazanıyorum hep tek maçtan yatıyorum ne yaptı anlamadim

• :((((

0|0
    0|0
Yükleniyor...