Sizce de fazla degil mi?

bir gunde iki yenilgi fazla degil mi ya aglamak istiyorum resmen hem basketbolda hem futbolda. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|26

En İyi Erkek Görüşü

• A milli basketbol takımımız iyi iş çıkardı. Ama futbol değil. Yazıklar olsun! Bu kadar ruhsuz oynanır!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Şapkayı önümüze koyup düşünme vakti geldi artık.
    Malesef kendimizi kaf dağında görüp yine hüsran yaşıyoruz. Bunun sebebi türk futbolunun çağ atlayamamasıdır. Türk oyuncu yetiştirme korkusu olan ve bunun beraberinde yabancı sınırlaması kalkamamış, temiz futbol deyip oyunculara emsal teşkil edecek cezalar veremeyen federasyon değişmedikce, milli duyguları galibiyet primleriyle bir kenarı atılmış sistemden vazgeçilmedikçe çağ atlatamayız. Avrupa kupası kazanamayız. Büyük hedefler sadece büyük adımlarla gerçekleşebilir. Şu anasayfaya bakıyorum kimisi diyorki "volkani almadi 3 gol yer tabi" kimisi "volkan olsaydı 5 tane yerdik" gibi hüsranın sorumlusu olarak birbirlerini suçluyorlar, bahaneler üretiyorlar. Kutuplaşmışız... Futbol 3 saat konuşuluyorsa yapılanlar 3 hafta konuşuluyor. Bunun sebebi, yöneticilerin demeçleri, bu demeçlerden gaz alıp futbolcuların yaptıkları ve bu yapılanlarla beslenen tribün holiganlarıdır. Baksanaza oynamak ne kelime biz daha futbolu konuşamıyoruz. Böyle bir ortamdan başarıyı beklemek saçmalıktır. Önce bunların düzelmesini beklemek daha gerçekçi bir yaklaşım bence. Birşeyler yapmak değil ama elini taşın altına koymak falan değil sadece beklemek... Ne de olsa en iyi yaptığımız şey değil mi?

0|0
    0|0
  • Futbol, basketbol için üzülecek kadar salak değilim.. Eskiden fanatik bir taraftardım artık uzağım..
    S. ktir et. Yenseler yenilseler bizim cebimize giren çıkan bir şey yok..
    Futbolcular kazanıyor.. Hırslı olup yenselerdi haketselerdi.. Bizenee.

0|0
    0|0
  • futbola gelirsek..
    jenerasyon degiscek dediler ayni
    basketboll zaten belliydi

0|0
    0|0
  • Basketbol neyse iyiyiz allaha şükür futbola harcadigimiz parayi oraya harcasak dahada ilerler ama futbol un gidişatı kötü. . Olmaz böyle

0|0
    0|0
  • emre belezoğlu gibi bir ırkçı faşist karaktersiz ahlaksız. o milli takımın kaptanıysa ne bir yere varır ne de ben izlerim o takımı.

0|0
    0|0
  • Uu futbolla da basketbolla da ilgilenen mavis tipimsin turkiyenin izlandaya yenilmesi rezalet 3 0 yenilmesi tartisilamaz basketbolda sanssizdik 3 te 20 ye yakin ucluk oraniyla oynamistik 30 sayi civari 3 lukten avantaj yakaladilar bahaneye gerek yok kotu bir aksamdi

0|0
    0|0
  • Milyon euroları indiragandi yapın bütün halkı günaha sokun. turnuvaları evden izleyin izlettirin milli bebeler.. milli ruh yok.. adam azıcık canlanır...

0|0
    0|0
  • Sen ağlamak istiyosun da kimsenin umuru değil valla futbolda beşleselerdi keşke, baskette de biraz takım oyunu biraz şans maximum bu kadar olur

0|0
    0|0
  • özellikle futbol maçını izlerken ben:
    http://i.imgur.com/Fk31MOz.jpg

0|0
    0|0
  • müstehaktır bunlara okadar çok kazanırlarsa kalkar bir yanları yine benim koyun halkım üzülür malesef.

0|0
    0|0
  • bir de sorun kaldırıldı tam cevap yazdım kaldırmışlar :((

0|0
    0|0
  • Bence sen benim bu profilimden bana mesaj yaz, çünkü diğerini dondurdular. :D Seninler irtibat kuramıyorum. Xper'İm düşük :D

0|0
    0|0
  • Senin kadar duyarlı değilim bu konuda ne yazık ki.

0|0
    0|0
  • Maç başladığında uyumuşum, uyandığımda 3-0 yenilmişiz. iyikide uyuyakalmışım. 1 dk lık özetini izledim, ana bacı sövdum resmen

0|0
    0|0
  • Lolde bozgun yedin sandım

0|0
    0|0
  • milli hüsran oldu resmen !!

0|0
    0|0
  • yapcak bişi yok göte giren şemsiye açılmaz

0|0
    0|0
  • Bize tecavüz ettiler

0|0
    0|0
  • Umrumda değil.

0|0
    0|0
  • Yenmekte var yenilmekte ama futboldaki performans tartışılır tabi

0|0
    0|0
  • Adamlarin karsisinda resmen eridik ya

0|0
    0|0
  • ince hastalığa yakalandım bende. bünyem kaldırmadı :(

0|0
    0|0
  • Türkiye için spor adına kötü bir gün oldu malesef :/

0|0
    0|0
  • insanlar şu spora üzüldüğü kadar şehitlerimize üzülmüyo yeminlee

0|0
    0|0
    • Sehitlere üzülüyoruz tabi onu gelip buraya mi yazalim o saygisizlik olur abicim

• ben onu buraya yazmadım insanların durumunu söylüyorum... futbolcular basketçiler sizin kadar üzülmüyor adamlar paranın a. ına koyuyorrrr... şimdi onlar barda karıyla kızla takılıyodur kesin

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...