Estetik doktoru var mi ya da uzman yardim edin?

Soru sormam lazim nolur yardimci olun...

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Estetik konusunda sorunuzu paylaşabilirsiniz.
    Saygılarımla
    Op. Dr Serkan DİNAR

0|0
    0|0
    • Burnum biraz şişkin ve çok dokunuyorum burnum büyür mü

• merak ettim bana sor doktor değilim ama :D

0|0
    0|0
  • Buyrunn sorunun?

0|0
    0|0
    • Ben burnum iyi olsun diye nose up adinda burun aparati taktim 20 dk durdum agridan cikarttim burnum zaten hafif kemerliydi ama cikarttiktan sonra sanki daha da kotu olmus gibi geldi eskiden gozluk de kullandigim icin yer yapmisti sanirim neyse sanki ilerlemis gibi o ve kemerli olan yer ortasi duzlesir diye korkuyorum. Hemen takinca burnumun sekli degisir mi yoksa o kadar kolay degil mi cok elledim cunku o kemik kismina ve şu an sizliyor

• Sekli degismis midir peki sizliyor

• Hayir değişmemiştir sanmiyorum soğuk buz tedavisi uygula hemen 15 dk falan

• benim de hedefim o merak ettim

0|0
    0|0
    • Nickindeki gibi doktor musun? Daha da onemlisi estetik doktoru musun? Gerci anatomi felan gormussundur doktorsan

• Ne bileyim sanki kemerli olan kisim ortadan bakinca daha belirgin hale gelmis ya da ben takinti yaptim yuzum gozum her sey cok guzel ama burnum boyle :(

• ne taktığını bilmiyorum ama şöyle düşün kafanı da bir bir yere vurduğunda şişer belki uzun süre baskı yapan bir sistemi varsa böyle bir durum oluşmuş olabilir yine de daha çok psikolojik görüyorum ben durumunu

Kızlar Ne Diyor 1

• Sorunun ne? Doktor değilim ama belki bildigim bir konudur

0|0
    0|0
    • Ben burnum iyi olsun diye nose up adinda burun aparati taktim 20 dk durdum agridan cikarttim burnum zaten hafif kemerliydi ama cikarttiktan sonra sanki daha da kotu olmus gibi geldi eskiden gozluk de kullandigim icin yer yapmisti sanirim neyse sanki ilerlemis gibi o ve kemerli olan yer ortasi duzlesir diye korkuyorum. Hemen takinca burnumun sekli degisir mi yoksa o kadar kolay degil mi cok elledim cunku o kemik kismina ve şu an sizliyor canim

• Yani gozluk kemige oturdugu icin zamaninda biraz egri oldu kemik. şu an sizliyor insallah olmamistir. Iyi olur site verirsen :(

• Doktorsitesi. com sitesinde bir sürü doktor var canım. Doktorların giriş tarihlerine dikkat et bazıları birkaç ay girmiyor. Günde 1 soru hakkın var ona göre kullan. O nose up aparatı saçma yani. Kemiği nasıl törpüleyebilir ki? Para tuzağı kesinlikle.

Yükleniyor...