Kız arkadaşınızın bu durumda araması hoşunuza gider mi?

Hoşlandığım bir çocuk var konuşuyoruz ara sıra. onunda hoşlandığını düşünüyorum. sıkmıyorum zaten genelde o arardı ben 1 kez falan aradım. ara sıra hiç mesaj atmıyor bu aralar da öyle. sevgilisi olmadığını da biliyorum. geçen gün rakı içmişler beni aradı konuştuk baya kafası hafif güzeldi ama saçma konuşmuyordu. her neyse yine mesajı kesti 5-6 gündür konuşmuyoruz.. sormak istediğim arasam hoşuna gider mi? bu aralar konuşmuyoruz merak ettim seni desem? sevgilinizle bu durumda olsanız arasa bunları dese hoşunuza gider mi merak etmesi?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• şahsen benim cok hosuma giderdi beni merak etmesi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• üfff manyak sevinir ya buna dünyadaki en mutlu insan olur

0|0
    0|0
  • ara: canın sıkıldıgını ve yürüyüş yapmak için eşlik etmek isteyip istemediğini sor.

0|0
    0|0
    • aramızda çok mesafe var yakın değiliz onun için imkansız

Kızlar Ne Diyor 2

• seninle ileriye dönük bişi düşündüğünü sanmıyorum.. o yüzden bence arama

0|0
    0|1
    • neden ki? bilmiyorum belki mesaj hakkı yoktur dakikası yoktur falan olmaz mı

• bir iki gün daha bekle eger sana hiç bir sekilde yazmıyor aramıyosa üzülme ama umudunu kes unut onu:S

• peki madem :(

• aramayara bişey kaybedersin ama ararsan hiç bişey kaybetmezsin bence cesaretini topla al eline telefonu

0|0
    0|0
    • ne diyeyim sence

• ne der ki :S

• seviorum dediyse kabul eder her zaman dedim gbi bi kadın isterse her erkeyi elde ede bilir cesaretli ol sadece aş bu durumu

Yükleniyor...