Bir kızın hangi özelliklerine bakarak tercih yaparsın?

Erkekler kızların hangi özelliklerinden daha çok etkilenir ve ciddi anlamda tercih eder.Sadece güzel olduğu için biriyle evlenilir mi?

Anket de ekledim.

Aşağıdaki kızlardan hangisini tercih ederdin?

• Çok güzel
    40% (39)52% (42)46% (81)Oy Ver
  • Çok yetenekli
    22% (21)19% (15)20% (36)Oy Ver
  • Çok zeki
    38% (37)29% (23)34% (60)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|30

En İyi Kız Görüşü

• yetenekli kız candır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Zeki olmasın mümkünse gerçekten çok pis kandırabiliyor seni ayak üstü ciddiyim evlenelim der sana bir bakarsın kendin ayrılmak istersin öyle oltaya düşürür seni istemediğin ayrılığı ağzından lafını çıkarttırır sana ayrılmak istiyorum dersin istemediğin halde o kadar profesyoneldir ki ilk askımsın falan der hatta inanırsınız inanmayın ilki falan değilsinizdir kızların kalbi bizim gibi değil dostlarım ne olursunuz kanmayın ben yaşadım bunları söylüyorum sizde yaşamayın hatta bana ayrılmak mi ne saçmalıyorsun sen falan palavraları bile atmıştı ama sonra biz ayrıldık dedi bana resmen oyun sizde düşmeyin böyle şeylere canınızı kurtarın benim 1 bucuk senem o kızla harap oldu..

1|0
    0|0
  • inan kız he dese evlenecektim sırf güzelliği için..neyse ucuz atlattım..:D:D

çıkma teklifini kabul etmeyince peşinden evlenme teklifi ettim o da olmadı..

hahahaa ne deliyim ama çıkmak istemiyor niye evlensin..:))

0|0
    0|0
  • Hiçbiri tek başına yeterli değildir. Bir bayanın kalbi güzelse, efendi, dürüst, namusluysa, kişiliği de istediğin gibiyse yani herşeyiyle istediğin gibiyse yüzü de güzel gelir insana... Dünyanın en güzeli olsa ne yazar başkasına ait, başka fikirlere sahip olduktan sonra, dünyaya çirkin gelse ne yazar benim gibi olduktan, her şeyiyle sadece benim olduktan sonra...

0|1
    0|0
  • Şıklardan üçüne de oy vermedim, tek başına bunlardan birisi yeterli değil evlenmek için. Sadece güzelliği sebebiyle bir kızla evlenen adamın da aklına tüküreyim. Evlilik için ortak zevklerin olması ve birlikte vakit geçirmekten hoşlandığım birisi olması lazım.

0|0
    0|0
  • yetenek başı çeker. yetenekli bir kız çok aptal falan değildir (çok zeki diye ayrıca şık koymuşsun). ortalama zekaya sahip bir kızla her konuda sohbet edilebilir, hobilere ve değişik aktivitelere katılınabilir. bu nedenlerden dolayıda evlenmek için uygundur. yanındayken sıkılmazsın yani.

kısa süreli ilişki için her türlü güzel seçilir.

çok zeki bir kız tehlikelidir. o yüzden hiç bir erkeğin onu seçecek kadar mazoşist olabileceğini düşünmüyorum :)

0|0
    0|0
  • A VE C en etkili 2 faktör tabikide bence yüz tipide çok etkiliyici benim için hatun dediğin esmer olucak miyon bi yüz ifadesi olucak saçları elleri dudakları vucudu geriside zekası yeteneklerinide katabiliriz bide güzel yemek yapsın hayatı yaşamayı bilsin renkli bi kişiliğe sahip olsun aranan bütün kriterler içinde barındırır:)

0|0
    0|0
  • En önemlisi güzellik. Çok zeki ve yetenekli olması aslında erkek için dezavantaj, bunu evlenince anlarlar. Hafif aptal ve saf olanları evlilik için makbuldur.

0|0
    0|0
  • Ankette verdiğin şıklar tek başına bi işe yaramazki çok güzel olur beyni olmaz yetenekli olur güzel olmaz Zeki olur yeteneksiz olur falan .

Ben şahsen ilk önce dış güzelliğine sonra düşüncelerine,karakterine son olarakta yeteneklerine bakarım .

0|0
    0|0
  • Yüzü güzel olsun mümkünse.

0|0
    0|0
  • hepsinden belli bir miktar olmalı. neden birinden çok diyerlerinden hiç yok? birde kişilik olmalı. babasına yalan söyleyip dışarı çıkmicak mesella. biraz cesareti olucak. bugün babasına söylüyosa yarın banada söyler.

0|0
    0|0
  • öncelikle güzel olması lazım. güzel değilse diğer özelliklerine bakmayız bile. güzel olduktan sonra da ağırbaşlı ama odun olmayan aynı zamanda sevecen şen şakrak bir kız olmalı. haa! unutmadan açık saçık giyinmeyecek kendi bedeninin güzelliğinin ortalığa serilmeyecek kadar özel birşey olduğunu bilecek.

0|0
    0|0
  • anket olmamış... ben hepsinden biraz olsun diyenlerdenim..

0|1
    0|0
  • yetenek

0|0
    0|0
  • Yetenek ve zeka erkeği ürkütür, erkek güzel bir kız ister ne çok zeki, ne çok aptal... Ne çok yetenekli, ne çok sakar...

Önce fiziki güzellik gelir, sonra kültür ve yetenek... Ruh güzelliği, kalp güzelliğini kimse gece yatağına almak istemez...

0|0
    0|0
  • zeki olması hepsinni önune geçer cok guzeldır ama ıcı boştur yeteklı dır ama eğlencelı değildir zeki olsun cırkın yeteneksız olsun :D

0|0
    0|0
  • Ciddi anlamda dediğin için -C dedim..

0|0
    0|0
  • anket başlıkları sınırlı olmuş. sadece güzel olduğu için kimse bir kızla evlenmez. en azından duygusal anlamda bir hoşlantı olması gerekiyor.

benim tercihime göre, güzel olması önemli değil; cana yakınlığı ve sempatikliği birinci sırada.

0|0
    0|0
  • Bu seceneklerden ziyade sevdiysem sebepede gerek yok ...

efkarlandım bak gene evlenecektik 1 ay eveli bitti gitti :(

0|0
    0|0
  • Herkes ilk bakışta güzeli tercih etmek ister ama aptal sarışın misali bir kızın güzel olması yeterli değildir. Onda biraz yetenek biraz da zeka olacak ki ayakları üzerinde durabilsin...

0|0
    0|0
  • ilk etapta eğlenceli olmasına bakarım. çünkü eğlenceli kimseler aynı zamanda yetenekli ve hatta zeki kimselerdir...

0|0
    0|0
  • çok güzel bir kız değildi ama zekasıyla espirileriyle beni etkilemeyi başarmıştı. Zamanla güzel ahlakıda işin işine eklenince daha da hoşuma gitmişti. Tabi sevgilisi olduğunu öğrenince baya koydu ama olsun :p

0|0
    0|0
  • A dan B den C den 100 er gr.. koy Necati abi..

1|0
    0|0
  • Zeki olsun cakal olsun birazda boş ve cok konusmasın ama acık sozlu olsun canımı yesın

0|0
    0|0
  • bu devirde hala kız kaldıysa evlenmeye değer.

0|0
    0|0
  • tek bir şeye bakarak karar vermem. ama güzellik, zeka, yetenek diye sıralayabilriz.

0|0
    0|0
  • yetenekli olması

0|0
    0|0
  • 3 ü 1 arada olanı yok mu?)

0|0
    0|0
  • Yüzü güzel olsun, kafası güzel olsun. zeki olsun, akıllı olsun, çalışkan olsun, yetenekli olsun

0|0
    0|0
  • orta güzellikte kafa dengi olmalı

0|0
    0|0
  • Keşke D seçeneğine üçünün birleşimini yazsaydın ama böyle birşey olamayacağını demek sende biliyorsun :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• güzel ve yetenekli olması makbuldur erkekler için. zeki isteyeceklerini sanmıyorum sonraa arkamızdan iş çeviremezler

0|0
    0|0
  • Güzel kıza sadece bakılır beyler. Size yetenekli ve zeki kız lazım ;)

0|0
    0|0
  • Yetenek önemlidir

0|0
    0|0
  • güzel soru olmuş :)

1|0
    0|0
  • acı bir gerçek olarak sadece güzel olması yetmekte..

0|0
    0|0
    • Basit insanlara küçük şeyler yeter, şahsen ben ister Kim Kardashian olsun karakteri sağlam ve zeki olmadığı sürece hiç bir kıza bakmam...

• ben de öyle ama hep kötüler kazanıyor.. :)))

• aslında birazcık zangin olsun bu şıkların hepsine sonradan sahip olur .diyorum ben!

0|0
    0|0
    • :) zengin olsa bu şıkların hepsi onda var görünür mü yoksa?

• ben erkeklerin guzelliklerine gre terch ettiğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Çok zeki .

0|0
    0|0
  • benı neden sevıyorsun demıstım bırgun sevgılıme bana bu üçünü saymıstı. ben de aşkımızı neden koşullara baglıyorsun demıs kızmıstım o gun ona. ıste ben de hep bı soru ve sorunla gelen bı tıpım..:d

0|0
    0|0
  • Çok zekii

0|0
    0|0
  • Çok yetenekli

0|0
    0|0
Yükleniyor...