Ben galatasaraylıyım. Milli takimda ve şampiyonlar liginde selçuk ve burak varken nasıl yapıcaz biz?

İkiside sevdiğim futbolcular ama çalışmıyorlar mı ne yapıyorlar. Madem formda değil neden hakanı ozanı olcayı oynatmıyorlar. Olcan burak selçuk bugün çok kötüydü. Fatih Terim (çok severim kendisini) bence adam kayırıyor. Sırf gs de oynuyorlar diye

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• Burak futbolda geçmişi sağlam oyuncu ama bu akşamki performansını bende beğenmedim kadro eskisi gibi iyi değil adam kayırmayla olmuyo bu işler adamlar pozisyonları degerlendiremiyolarki

0|0
    0|0
    • Yok formda olduğu zaman can kurban benzema gibi. Ama formda olmadığı zaman Guiza gibi amcam Ahmet İlhanı oynatsa daha iyiydi dedi güldüm sinirden :D

• Boşver iyi oldu taşlar yerinden oynar şimdi. Gs süper kupada fenere yenilmeseydi pandev dzemaili tarık alınmazdı

• Aynen bir de o yönden bakmak lazım. Sonuçta onlarda galibiyet istiyor ona göre hareket edeceklerine eminim bu yenilgi iyi olmadı ama onlara hırs ve azim kazandırdı.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Ah bir bilsem. Zaten Burak'la Umut'u toplasan bir forvet etmiyorlar. Selçuk desen ayağında top tutmaz ileri pas vermez. Teknik direktörler bu futbolcularda ne görüyor bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • Ligde iyi kötü denk gelince atıyor burak. Formda oldumu idare ediyor ama formsuz oldu mu hiç çekilmiyor şoptik. Bir kere forvet ve kaleci en dikkat çeken yerler, vezirde yapar rezilde musleraya bak mesela adam King

• Adam kayırdığı Volkanı almamasından belli bir kere. Burak yüz karası ya bizim mahalledeki küçük çocuklar bile bin basar rezildi bugün. Koymuyo ki lazım olan adamları

0|0
    0|0
    • Volkana kişisel sorunu olduğu için değil profesyonelliğe yakışmayacak sözler söyledi orası ayrı konu; kalede Volkan olsaydı ilk golü yemezdik maçın seyri böyle olmazdı Onurun ilk 2 golde çok büyük hatası var

• Olcay ve hakan 11 başlamalıydı. Ersanın yerine ben daha iyi top keserdim ak ya bir de o ömer var ya o ömer hava topuna elleriyle çıkan ömer yine sinirlendim neyse

0|0
    0|0
    • Olcay hiç olmazsa koşar mücadele ederdi olcanı hiç görmedim maçta. Hakanı girince gördüm ayağı çok sağlam top ayağına yakışıyor oynamayı biliyor belli

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...