Bugun kara sali hem baskwtbolda hem futbolda ezildik?

Basketbol takimi hic bir ucluk sansindan ve bosluklardan faydalanamadi resmen ceyrek finale sansla ciktigini ispatladi ayrica futbolda sac bas yolduk yarin berbere gidecektim gerek kalmadi malum yola yola sac birakmadim
Pekala siz ne diyorsunuz yarinin gazete basliklari ne olur tek kelimelik gazete basliklarinizi bekliyorum

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• basketbolda bench den hiç katkı gelmedi adamlar yedekten 24 sayı biz 4 sayı atmışız farkı bu belirledi belki daha iyi kadro kurulabilirdi ama turnuva boyunca kötüydük buraya kadar iyi geldik bence. futbol desen berbat bir maç bence takımda olumsuz başka durumlar var bilemiyorum ama sorun var maça gelirsek bir oyuncu kötü oynadı diye bakmamak lazım takım olarak çok kötüydük 3.0 değilde 6.0 da olabilirdi milli takımlar açısından berbat bir gün...

0|0
    0|0
    • Kenar oyuncularinin istatistigine bakmadim ama en azindan son iki dakikadaki alinan tibontlar geri donusunde 3 luklere yansisa ahhh ahhh bir yansisa fena okmazdi

• fizik kondisyonumuz o kadar güçlü değil sadece abd o kadar güçlü onuda kimse yenemiyor zaten

Kızlar Ne Diyor 3

• futbolu izlemedim ama basket felaketti.

0|0
    0|0
    • Hani basketboku izlemissin ya soyle soyliyim basket (bokundan) 1,5 kat daha kotuyduk cunku baskette en azindan tifildik mifildik ugrastik futbok ise anlatmaya dilim varmaz (zaten anladin sen)

• Baskete çok üzüldüm ya son 1 dk bile belki bişey olur diye bekliyodum ama üçlüklerin çoğunu kaçırarak buraya kadar oluyor sanırım. Futbolaysa inanamıyorum hollanda karşısında napıcaz aceba

0|0
    0|0
  • Futbol tam bir rezillikti. Onur mal gibi toplara baktı iyi oynayamadık hakettik 3 tane yemeyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• çifte kavrulmuş rezalet

0|0
    0|0
Yükleniyor...