İzlanda Türkiye maçı hakkında nee düşünüyorsunuz?

Bence rezalettik çok kötü oynadık izlanda gibi bir takımdan 3 yedik 5 6 bile yiyebilirdik. HEZİMETE uğradık.

Sizin yorumlarınız neler?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Almanya, İspanya.., Hollanda demiycem :D gibi takım olsa karşımızda şu halimizle 8-10 yerdik kendi rekorumuzu kırardık. ama futbol işte bu bu kez sevinen İzlanda taraftarı onlar için imkansız bir şey gerçekleşmiş oldu. Fatih terimide suçlamak doğru değil adam haklı bal gibi yenildik var mı onca faktör bizim aleyhimizeydi vs. olmadı. eğer gerçekten turnuva takımı olmak istiyorsak hakederek çıkılır o gruptan zor değil. turnuvada 8-10 yermiyiz onu bilmiyorum. EURO 2016 yı hatırlayın Fransa 1 oy farkla bizden kapmıştı ev sahipliğini Platini yüzünden.. :@. iyikide almamışız yoksa bedavadan katılıyo olurduk kim bilir turnuvada ne yapardık.

0|0
    0|0
    • bu takımdan bir bok olmaz

• İzlanda deyip geçme dirençlerini kırmadıktan sonra önüne viking gibi dikilir o kuzey avrupa ülkeleri sonra biraz zor geçersin o baskıyı. hele bu milli takımla o sura çizik atamazsın gördün işte. sahanın bir kenarından bir kenarına koşamadık almanya karşısında bile böyle aciz olduğumuzu hatırlamıyorum

• adamlar çatur çutur oynuyo sanarsın almanyala oynuoz

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• maç öncesi: izlanda kim olum bunlara sergen frikikten koymuştu l*n gene 5 tane atarız.
    maç sonu: vay a..

nüfusla bu işler olsaydı, çin halk cumhuriyeti her 4 senede bir dünya kupası'nı alırdı.

0|0
    0|0
    • aynen :D sergen yalıç ne demişti biliyor musun bu adamlar bize gol atarsa ölü toptan duran toptan atar dedi adamın dediği çıktı

• adamın futbol ön görüsü çok iyi

• böyle adamları ülke futbolunun başına getirmek gerek futboldan anlayan kişilerin. bu tüpçü türk futbolunu batırdı

• hiç bir işe yardıkları yok rezil herifler bişey olmaz bunlardan hele o buraktan mal resmen vede kalede tolga olmalıydı

0|0
    0|0
    • kardeşim sadece burağa laf atma sankı bütün takım iyi oynanıda burağa laf atıyorsun. 1 tane iyi oyuncu yoktu

• o işin başka bir yönü zaten nasıl federasyon başkanı oldu anlamadım beşiktaşın kanını sordu

• bide şifre falan girdiler maçın başında deli oldum

• 1|0
    0|0
Yükleniyor...