Bu ne şimdi böyle ruhsuz milli takım mı olur?

İzlandanın tüm oyuncularını toplasan bir Arda Turan bir Emre Belözoğlu bir Mehmet Topal, Selçuk İnan etmezken bu takıma nasıl 3-0 yenilebiliyoruz biz ya? Neden eskisi gibi oyunda kenetlenip oyuna konsantre olamıyoruz? Neden kimse gayert etmiyor çaba göstermiyor ne top istiyor ne top kazanıyor ne sorumluluk alıyor ne koşuyor ne press yapıyor böyle bu futbolla nereye gidebiliriz ki?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• peki süperyıldızımız sayın arda turan, maç boyunca aldığı her topla etrafına dahi bakmaya tenezzül etmeden çalım atma sevdasıyla 3 kişinin arasına dalıp top kaptırmaktan başka ne yaptı?

caner erkin, neden kulübünde yaptığı mücadelenin yarısını göstermeyip en ufak müdahalede kendisini sürekli yere bıraktı?

olcan adın napıyor, transferden sonra keyfi yerinde sanırım. sahada kaldığı süre boyunca ne yaptığı biraz meçhuldü de.

0|1
    0|0
    • Sorun da bu zaten. Kendi ayarımızın çok çok altında olan bir rakibe karşı resmen ezildik rezil kepaze olduk o kadar yıldız oyuncu varken çıkıp tek bir tanesi bile neden adamakıllı bir şey yapamadı neden koşmadı sanki oynamak istemedi sahada bunun sebebi ne?

• ruhsuzluk diz boyu

Kızlar Ne Diyor 3

• Al birini vur otekini grupta yeni kisiler var alisamadilar herhalde...

0|1
    0|0
  • Nazar degdi

0|0
    0|0
    • Hangi maçımıza hangi oyunumuza acaba? Euro 2008 den beri nazar değebilecek herhangi bir maç çıkardığımızı sanmıyorum çünkü..

• Bu bir yeriş cümlesiydi zaten anlamadın boşver 😄

• Kalecimiz Volkan Demirel'i kadroya almayan ve Galatasaraylılık ruhunu üstünden atamayanlar aynada yüzlerine baksın tabiki ar duyguları kalmışsa. Kaleci Onur'u gördük bu maçta! -Bu Lineda Fenerbahcenin attigi bir mesaj sahsen ben cokta hakli buluyorum takimi birak Onur bile sifir bugun

0|1
    0|1
    • Olayı başka taraflara çekmesene iyiydi ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim 2014 dünya kupasına gidememizin yegane sebebidir "Volkan Demirel" romanya belçika maçlarını hatırlatırım. Tamam Onur bugün vasatın da çok altındaydı ancak Onurun kötü performans sergilemiş olması o kaleyi Volkanın hakettiği anlamına gelmez tolga olabilirdi sakat olmasaydı, sinan bolat-volkan babacan-serkan kırıntılı olabilirdi bunların hepsi volkandan iyi kaleciler şu anda evet volkan geçmişinde çok iyi maçlar çıkardı ancak onun dönemi bitti artık lütfen duygularınızı bir kenara bırakıp bu gerçeği siz fenerbahçeliler de görün artık..

• Peki haklısın ne diyeyim..

• onur bu ülkedeki en iyi avrupa daki 5. kaleci volkanın da dünya kupası elemelerinde yaptığı hataları unutmadım ayrıca çok karaktersiz bir kaleci ondan geçtim takım olarak çok kötüydük

Erkekler Ne Diyor 6

• Olcay gibi mustafa pektemek gibi koşan adamlar varken neden sahaya yürüyen adamlar çıkar... ömer toprak'a küfretmemek için kendimi zor tutuyorum adam 3dakka önce sarı görmüş bariz elle oynadığı top için hakeme itiraz ediyor... milli takım burası milli takım herkes koşacak klübünde on numara top oynayanlar aman bir sakatlık olmadan döneyim derdinde

0|1
    0|0
  • Takımda bir ONUR bir ARDA çaba gösterdi. emreden selçuktan çok beklentim vardı. daha maçın başında havlu attılar. bide izlanda çok şanslıydı be toplar nasıl oluyorsa. hep önlerine düşüyolardı.

0|1
    0|0
    • Şansla alakası yok abi sen koşarsan sahaya iyi yerleşirsen topun senin önüne düşmesine gerek yok gider rahatça alır oyunu kurarsın ama bizden kimsenin umrunda değildi dönen toplar adamalr babasının tarlasında gibi oynadı..

• Bilmem artık gitmesi gereken kişiler Başta Burak selçuk inan emre bunlar gitsin yerleri doldurulur burağın kaçırdığı gol hayla aklımda 5 yaşındaki bebe vursa girer. topu uzaya yolladı.

• Yerleri doldurulur diyorsun da altyapıdan da bunlardan farklı tam disiplinli bu işe önem veren değer veren bir adam çıkmıyor ki. Bugün normalde herkesten çok çalışan çok koşan gökhan gönülün bile umrunda değildi maç sanki kaybetmeye gelmiş gibiydi Galatasaraylı olduğum halde en çok değer verdiğim saygı duyduğum insanlardan biriydi gökhan gönül ama bugün o bile kaybetmek için oynuyordu sanki..

• Ligimizin en hazır takımı kim? Beşiktaş değil mi? Ligimizin en hazır takımı Beşiktaş ise neden milli takımın ilk 11 kadrosunda Beşiktaş takımından sadece 1 oyuncu var? Sadece Ersan Gülüm vardı. Mustafa Pektemek nerede? İsmail Köybaşı nerede? Önce bunları aşmak lazım.. Türkiye 'de sadece iki takım yok. Beşiktaş 'ın ne kadar hazır olduğunu Arsenal ve Feyenoord maçlarında gördük. Kötü başladık umarım böyle devam etmeyiz.

0|1
    0|0
  • Bir defa uclu savunma mazide kaldi. 3-4-3 oyun sablonu her babayigidin harci degil ve gunumuz futbolunda isi cok zor. Ayrica Selcuk Inan, Burak Yilmaz, Ersan Gulum , Olcan Adin bunlar milli takima yakismiyor ve cagirilmamalilar. FB liyim Emreyi zerre kadar sevmem ama Turk olup oyunu iki yonlu oynayabilen onun gibi bir adam daha yok yani mecburennoynayacak. Buda Turk futbolunun ayibi. Fatih Terim egolarini tatmin etmeyi birakmali farkli olmak icin sahaya bu formasyonla cikilmaz. Cikarsan boyle basar gecerler.

0|0
    0|0
    • Fenerliyim Emreyi zerre kadar sevmem diyorsun ama dün 90dakika boyunca tek bir adamakıllı pas atamayan tek bir iş yapmayan fenerbahçeli emreyi övüp Galatasaraylı-Beşiktaşlıları topa tutmuşsun ya objektif olarak dün sahada bitse de gitsek havasında olan 11 kişiyi de eleştir ya da taraflı yorumlarını kendine sakla. Öte yandan Fatih Terim'in de egolarını tatmin etmek için uğraştığını söylüyorsun farklı olmaya çalıştığını söylüyorsun da adam kendini daha nasıl kanıtlayabilir? Türk futboluna katkısı en büyük olan insanlardan birisi size kendini sevdirmek için daha ne yapabilir? Hadi sevmiyorsunuz kimsenin umrunda değil ama biraz gözünüzü açın da yaptığı şeylere en azından saygı duymayı öğrenin..

• Ben seninle futbol tartismam.

• Besiktastan bir ersan vardi kimi topa tutmusum? Selcuk inan burak yilmaz oynamamali evet. Hakan oynamali mustafa pektemek oynamali olcan adin yerine olcay oynamali semih kaya oynamali uclu savunmanin artik dunya futbolunda yeri yok. Fatih terimi cok seviyorum ama boyle fantazilere gerek yok. Once yazdigimi anla futbol bilgini gelistir oyle gel tartisalim aslan.

• Bizimkiler ekmek parası kazanmak için yapyormuş bu işi. Milyon euro ekmek parası.

0|1
    0|0
    • Haketseler eyvallah diyeceğim Allah daha çok versin diyeceğim ama şu futbolla o kazandıkları milyonlarca euroyu hakediyorlar mı acaba?

• Yav benim zaten anlamadığım bu. Çıkıp konuşmuyorlar mı bizde evimize ekmek götürmek için yapıyoruz işi falan diye ayar oluyorum iyice. Neyin ekmeği bu? Orda sana milyon eurolar veriyorlar, milli formaya saygın, sevgin yoksa kazandığın paradan utan bari. Şeref yok abi. Başka mantığı yok bu işin.

• Malesef öyle..

• bence varya takımda başka sorunlar var iç sorunlar bilemiyorum ama öyle gördüm bir oyuncu kötü olur iki oyuncu götü olur ama bütün takım kötüydü

0|0
    0|0
    • Orasını bilmiyorum da her ne sorun varsa bir an önce çözülse iyi olur gidebilecek kaliteye sahipken bu tür turnuvaları kaçırmak gerçekten koyuyor adam çünkü..

• Bence de daha iyi oynar ancak onların da şu an oynayan oyuncular kadar tecrübesi olmadığı için kolay değil öyle kafana göre iskelet kadroyu değiştirmek o konuda eleştiremem kimseyi ancak "sahada olan her oyuncu da biraz haysiyet mücadelesi vermelidir" bu da Fatih Terim'in bugün ne kadar doğru olduğunu anladığımız bir sözü..

• bir takım ancak bu kadar kötü olabilir başka bişey demiyorum yürüdüler resmen merak ediyorum maçtan önce ne içtiler

Yükleniyor...