Türk A milli basketbol takımını Nasıl buldunuz?

Türk A milli basketbol takımının iyi yönlerini kötü yönlerini yaza bilir misiniz? Bir nevi elieştiri nasıl buldunuz sizce bu başarısı yeterlimi?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Elle oynanılan tüm sporlarda iyi sayılırız futbol a yapılan katkı diğer dallara yapılsa her sene dünya 1. Si oluruz m. k

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bugün ilk sette Ömer Ender Sinan Kerem ve Emir cok guzel performans sergiledir daha sonra ikinci sette ilk bes Emir haricinde bozulma yasadi Emir zaten vardi mac boyunca ve gayet iyi oynadi diye dusunuyorum. Savunmamizda cogunlukla Emir ve bazi zamanlarda Ender cok iyidi. Ribaund basta surekli Litvanyanindi fakat sonlara dogru Kerem ve Omer sayesinde bize gecti. Cenkin bugun performansi cok dusuktu surekli ucluk atmayi denedi ve bir tane bile atamadi. Litvanya puanin yarisindan fazlasini ucluk ile kazandi. Biz ise iki Ender bir Sinan olarak yalnizca 9 puan kazandik. Surekli olarak ucluk denememiz gerekiyordu fakat bir sure sonra Cenkin abarttigini dusunuyorum ve koc fazla sure tuttu onu oyunda. Litvanyada yalnizca bir tane ucluk atabilen degil uc tane ucluk atabilen vardi bizim takim onlar topu ele aldiginda iceri gecti surekli ve ucluk atacak adami kapamadilar bence kaybetmemizin tum sebebi onlarin iyi oynayisi degil bizim bu macta iyi bir performans sergilemememizdi

0|0
    0|0
  • Ben şimdi olmasa bile Amerika ile karşılaştığımız da eleneceğimizi düşünüyordum. O yüzden Amerika'nın karşısına çıkıp gerçekten ezilmektense bu daha iyi oldu. Zaten hak etmedik, berbat bir maçtı. Atılamayan üçlükler, alınamayan ribaundlar falan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• doğru kadro seçimiyle gelmediğimiz için %100 değildik

0|0
    0|0
  • Türk milliden çok
    Emir ve birileri tarzında bir takımdı
    beğenmedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...