Dünyaya rezil olan milli takımlarımız hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dünyaya rezil olan milli takımlarımız hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Basketbol:Çok kötü olduğumuzu düşünmüyorum ama kesinlikle yetersiz. Organize olamıyoruz, yeterince antreman yapmıyoruz, oyuncularımız ileri düzeyler için yetersiz. İyi diyebileceğimiz oyuncular çok az Ömer Aşık, Sinan Güler bir de potansiyelli Emir Preldzic. Örneğin elin oğlu nasıl %50-60 üçlük atarken bizimkiler %10-20 arasında kalıyor hiç mi üç sayı çalışması yapmıyor bunlar?

Futbol:Yorum yapmak istemiyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen çok kötüler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Halimiz içler acısı. Basketbolda kazandığımız maçları bir kaç oyuncunun inisiyatif almasıyla kazanıyoruz. Futbol desen Fatih Terim balon oldu artık. Değişik taktik yok, P Planı yok. İki yıldır aynı taktiği kullanıyorlar ve İzlanda gibi bir takıma bile yeniliyorlar. Sürekli aynı oyuncular performans yerlerde yönetim daha da kötü. Acilen revizyona gidilmesi lazım. Yoksa hiç oynamasınlar daha fazla rezil etmesinler bizi.

0|0
    0|0
  • Anladım ki Türkiye top oynamayı bilmiyo hacı yapcak bişey yok. Nuri şahın var Hakan Çalhanoğlu var gelip oynamıyor. Arda adam tek ne yapsın? Burak ordan o golü atsa eminim ki maçın seyri değişçek TAKIM RUHU yok. !

0|0
    0|0
  • Soruyu deiştir. Dünyaya Rezil olan Milli [Takımı] Hakkında dicektin.

0|0
    0|0
    • basketbolda da ses getiremiyoruz bence gayet yerinde

• kişisel görüşüne saygı duyarım ama ben beğenmiyorum millilerimizi

• futbolda Kimse beğenmiyor zaten U 18e bile yeniliriz. Basketi diyom ben

Yükleniyor...