Bitik mi milli takim?

1) Burak kovulmali
2) Ersan gulum kim ya * edin gitsin
3) Omer toprak tan bir cacik olmaz (pardon burak var unutmusum) olur malum hiyar ya burak
Fatih terim kendini alim saniyor olsa gerek baksaniza gokhan gonulu orta sahada oynatiyor arkasinda omer topragi da koymus bok gibi oyun bildigin ezildik ve yenildik

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Şikenin serbest olduğu, sadece 3 İstanbul takımının sözü geçtiği, haber olarak sadece demeç savaşları yayınlanan bir ligden başka ne beklenir?
    Akıllanmazda bunlar şimdi beceriksizliklerine kılıf ararlar medyada pofpoflar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 11

• utandım resmen

0|0
    0|0
  • Kafadan tff de sorun var üstüne yanlış kadro yanlış oyuncular, şahsen Türk asıllı Alman bir futbolcu olsam Türk milli takımını seçmem sırf öyle mallarla futbol oynayıp futboldan soğumamak için en iyisini Mesut, İlkay, Emre Can yaptı Hakan Çalhanoglu, Gökhan Töre gibi oyuncular Almanya milli takımında olsa adamlar 32-33 yaşına kadar full oynatır degerini bilir Burak, Ömer Toprak vs gibi oyuncuları kapısından geçirmez milli takımın

0|0
    0|0
  • Adam mustafa pektemek gibi bir oyuncuyu yedek birakiyor olcan malini oynatiyor. Kalede sikik onur var. 2. Golde hatasi var 3 u izledi

0|0
    0|0
    • aynen pektemek son 5 dakikayi hareketlendiren adam di ayrica onur kim omer kim ersan kim diye sorasim geliyor adam levern kuser de oynuyor diye illa ki oynayacak mi milli takimda ayrica merak ettim gs nin semih sakat mi

• He sakatmis o ondan kadrodan cikartmislar

• 1) İzlanda nüfusu 320.137, Türkiye'de lisanslı futbolcu sayısı 466.000. Yoruma gerek yok
    2) Maviler izlanda he, İtalya değil.
    3) Hezimet.

0|0
    0|0
  • Bizim mahalleden bir takım kursak yenerlerse İzlanda kim ya bizimkiler anca para düşünsün

0|0
    0|0
    • Ben ise soyle dusunuyorum; bizim hali saha ekibini toplasan bu burak li millileri 10 farkli yeneriz

• Cok dogru

0|0
    0|0
  • İyi oldu bu sonuç.

0|0
    0|0
  • gökhan gitsin mehmet topalda gitsin

0|0
    0|0
    • Esas bugun emre, gokhan topal caner olmasaydi daha fazlasini yerdik mubarek kale kova zaten adamlar 5 kere geldiler 3 tane taktilar

• Aynen katiliyorum ben sadece kotunun iyisi demek istedim aslinda yoksa saydiklarimiz az biraz kossalar oynasalar zaten boyle olmazdi

• İstek arzu yoktu yeni türkiye eski hoca eski takım bu takımın değişmesi lazım

• Beter olsunlar bu misyon ve vizyon ile hiç bir haltı haketmiyor bu takım...

0|0
    0|0
  • Kafayi yemelik bir takim

0|0
    0|0
    • Bu milli takim bizde burak forvette oldugu surece bizde berbere kuafore ihtiyac yok!!! Malum sac bas yolduruyorlar

• Hele burak onu atsaydi 1-0 ken belki cevirirdik ama yok kazmalik da yeni boyutlar acacak ya sen bunlari atmayacaksan neyi atacaksin ligdeki belde takimlarina atsan ne olur atmasan ne olur su hayatimda geldik gidiyoz daha 2 turnuva gordum

• Hadi tamam yenildik kotuyduk burak kazma falan ama sen yinede nerenle izledin macida ersana omere laf atiyosun bide gitmis gokhani kanada almis omeride arkasina almissin? Sen bence izlemedin bunu enazndan gozunle

0|0
    0|0
    • l*n mal benim izledigim macta omer bildigin yerindeydi salak herif! Gokhan ofanaif bek heralde tabi gidip gelicek kanatta! Adamlarin gidip yetenegine saldiriyosun terim mali takimi kuramiyosa bunlar ne yapsin! Omerde yetenek olmasa leverkusendemi oynardi? Ersanda bok olmasa arsenaldan yerdik 4-5 tane. Hadi madem kotuler cok bilmis kimi koysunlar yerine he? Adammi var? Semih sakat sey, kulupte oynamayan egemenimi koysun? Terimin takimi oynatamamasini oyunculara yikiyosun aptal herif ardada kotu dimi dunku bok arda (!)

• Cevap yazma buraya senin gibi cahille muhattap oliyayim birde adam olsan zaten profilini gizli tutmaz ilk basta ki gibi acik tutardin. MUSTAFA anladin mi

Yükleniyor...