500 bin etmeyen İzlanda 76 milyonluk Türkiye'yi duman ediyor, var mi boyle birşey?

Harbiden altyapinin ve adam kayirmanin bir örneğidir bu mac. Türk futbolu hakkında ne düşünüyorsunuz

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Varmış demekki kadroya bakıyosun çıkabilecek en iyi kadrolardan futbola bakıyosun 0 demekki oyuncular takımdaki gibi oynamıyor sakatlanmim fazla yorulmim dersen olmaz bu işler Milli Takım burası Arda Burak Caner Gökhan en başta aklıma gelenler kendi takımlarında bölmi oynuyo? Hadi selçuk formsuz ztn ya emra o agresiflik FB deki hırs nerde? Ersan Ömer ztn evlere şenlik Semih olsa iyi olurdu gerçekten yazık Topal ztn böle oynuyo gidiyo yapcak bişe yok..

0|0
    0|0
    • İbne bunlar o forma için ben gotumu yirtar kosarim en hiçbirşey yapamiyorsam. Bunlar anca millilik imkanlarini kullansinlar yatis pezevenkler

Kızlar Ne Diyor 1

• Rezillik başka bisey değil bizimkisi

0|0
    0|0
    • Yook onlara sorsan rakip çok güçlüdür

• Zaten bisey beklemiyodum acikcasida bukdrda düşüş beklemedim kendi maçlarında yirtiolar simdi milli de nie boyleler bilmiyorum gözümden dusdu Burak ta

• Sonra biz niye 3 dünya kupasina katilamadik niye 8 sene avrupa şampiyonası kacirdik

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...