İzlanda turkiye maci?

Volkan gibi adami almazsan kaleye umut gibi adami almasan forvete alper gibi adami almazsan ortaya :) Burak malini futbolcu sayip gol atmasini beklersen izlandadan da 3-5 tane yersin :) kendi yorumum. Siz ne dusunuyorsunuz?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Denecek tek söz nerede Nihat nerede Sabri Nerede Volkan Nerede Tuncay Nerede Sabri nerede euro 2008deki TÜRKİYE! mal mal adamları toplarsa olacağı budur!

0|0
    0|0
    • Aynen katiliyorum genc oyuncu niyetine oynattiklari topla futboldan soguttular.

• Hocam valla haklisin oyle sayabilecek cok adam var ama bence o kadar yildir hic bir turnuvaya katilamayan boyle takimlara bile yenilen bir turkiye gormektense yasli kurtlari alirim oyuna. İbrahim toraman olsa adam top birakmaz kaleye ama kavga etti surgun yeni milli takimdan da oldu

• Abi sabriyi beğenmiyolar sabri takımın toplamından on bin kat daha iyi oynar mücadele eder

Kızlar Ne Diyor 3

• aynen... caner sol gökhan sağ bek. emre ortada topalda savunmanın bel kemiği.. kaledede volkan olcktı o zaman göörecktiniz maç kaç kaç.. o değilde bizi sow emenike wboyu sokasm gldi. o şerf yoksunu burk yılmazz futbolcumu önünr top glior vur gtsn. dedemde atar..

0|0
    0|0
  • Fatih terimi milli takimin basina getirirsen olacagi budur.

0|1
    0|0
  • Ne diyim rezalet 2008 de de iyi futbol oynamıyorduk ama hırs vardı istek vardı

0|0
    0|1
    • Teknik direktorlerin genc gemc adam diye yirtinmasini anlamiyorum genc olup yenilecegine tecrubeli alip maci kazanmak daha mantikli. Fatih terim de digerlerine benzemeye basladi.

Erkekler Ne Diyor 6

• soruyorum, herhangi bir strateji, taktik, organizasyon anlamında ne koyabildi bu takım bu gece ortaya?

0|0
    0|0
  • Ruhsuz köpekler bunlar hepisini catır catır. Neyse bırak *

0|0
    0|0
    • Biraktim ama harbi catladim burak'in kacirdigi golleri gorunce sahte penaltidan baska bir bok bildigi yok

• Volkan hariç hepsine katılıyorum deli oldum resmen ruhsuz oynanırsa böyle olur

0|0
    0|0
    • Yillardir Umut Bulut'u takip ederim. Bence buraktan cok daha ustun yetenekli topcu. Olu pozisyonu bile diriltir ama ise bak harbi insani cildirtirlar

• Forvetlerimizin çoğu kötü ama dediğinde doğru. Yetenekli futbolcular ama dedigim gibi ruh yok abi ruh. Eskiden böylemiydi yenilsek bile canla başla oynuyorlardi.

• terim istifa !

0|0
    0|0
  • İsimlerden ziyade kafa yapısı değişmeli.

0|0
    0|0
  • Berbat , su ulkede iyi bisey olacak mi bir gun acaba

0|0
    0|0
Yükleniyor...