3-0 yenildik var mı ötesi?

Biz onları 3-0 yenemeyiz. Volkanı almayan selçuğu oynatan formsuz ardaya katlanan fatih hoca sizce bizi batağa sürüklemiyor mu? Futbol hatır işi mi lan? Formda olan oynasın fatihin kankaları değiil?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• sifir yetenek, sifir taktik, sifir calisma esittir bizim takim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bu fatih terim neden volkanı almadı onu anlamıyorum.. ve ömer toprak kırmızı kartla oyundan atılıyor birazz sinrlerine hakim olcaksın abi.. milli ma. türkiyeyi temsil ediosun.. yptğı dwranıs hiç yakşmadı

0|0
    0|0
  • Emre ve Caner şahane oynuyo sanki. Benim merak ettiğim Gökhan Töre niye oynamıyodu

0|0
    0|0
  • cok da iyi cok da güzel oldu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• O değilde cinsellik etiketi koymamışın. Hard l*n bu.

0|1
    0|1
    • Az önce İzlanda'nın demografik yapısını inceledim; anladığım kadarıyla memlekletteki top oynamayı bilen erkeklerin yarısınından milli takım oluşturmuşlar. Bizim odunlar 3 tane yedi asdfghnjhgfdsdfgh

• Iskandinav ülkelerine karşı tek forvetle oynanmaz bunu fatih terim bilmiyorsa gitsin kumdan oynasın aq. Bide oynattigi burak yilmaz kazmasi ya heralde burak yillmazi hakan Şükür gibi görüyor. Suç oyuncularda değil şu maç itibariyle bütün suç terimdedir. Zaten volkan Demireli almaması ayrı bir Şerefsizlik. Meloya olan sevgi bağını mi belirtiyor yoksa sarı kırmızı görüşünü mu belirtiyor bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Ahahahahah mına koduğumun salakları. Adamlar daha İzlanda'yı yenemiyor asdfgfdsdfgfd

0|1
    0|0
    • Aynen aynen. Yoldan geçen işsizlere filan iş kapısı olmuş takım oluşmuş dgsdfgdfg
      Ben de bu başlıkta skoru duydum dur şunların takım değerine bakayım dedim 20milyona 135miyon. Bazen parayı çok boş harcıyorlar üzülüyorum :(

• adamlar futbol dersi veriyolar :)

0|0
    0|0
  • bu kadar ürkek, bu kadar korkak, bu kadar isteksiz ve bu kadar kötü futbol oynayan bir takımımız var yazık

0|0
    0|0
  • Bence bu takımı kapatsınlar

0|0
    0|0
  • fatih teriminde onu hoca diye oraya koyanında bütün milli takımında taaa..

0|0
    0|0
  • hakeden kişiler milli takıma çağırılana kadar milli takımı desteklemiyorum...

0|0
    0|0
  • O burak kazmasinin yerine direk koy o golu atardi 6 pastan auta atti kazma

0|0
    0|0
  • Yemedigi bok kalmayan volkani milli takimami alsin hatir isi degilde okadarda saf rolu yapamaz abicim terim

0|0
    0|0
Yükleniyor...