Iri kemikli olanlar daha mı kilolu olmalı yoksa zayıf mı?

Iri kemikli olanlar daha çok kilo kaldırır mı yoksa daha mı zayıf olmaları gerekir?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• sahsen ben iri kemikli biriyim zayıf olmayı sevmiyorum ama sıkı fit bir vücut iyi oluyor.. çok kiloda hoş değil devasa bişey çıkıyor ortaya o zaman..

0|0
    0|0
    • Boyun kilon kac? Mahsuru yoksa

• ben mı zayıfım :)) ınanasım gelmedı hıc zayıf bırı degılım bn normalım yanı bıraz kılo alsam devasa bısey olurum hoş görünmez bence :) @blksronur

• Brn hsla zayif oldugunu düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• İri kemikli ince kemikli muhabbetine ben pek inanmıyorum o sadece kızlar ile erkekler arasın da olur. Kilo + Guc demektir zaten ne kadar kilon varsa o kadar guclusundur tabi bu sınırın da bufalo olduğun zamanda yağ torbasından başka bir işe yaramazsın :) vucutlar 3 şekile ayrılır endomorf mezomorf ektomorf olarak ben iri kemik normal kemik ince kemik yerine buna inanıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sahsen ben iri kemikliyim abartilacak bir kilom yok fakat kemiklerim kilolu gosteriyor. Ama fazla zayif olmak da iyi olmaz, hos durmaz bence. Tabii asiri derece de kilolu olmamak gerek. Ideal kilo 55-60 arasidir. Ve yaklasik 6-7 kilo fazlam var.. zayiflamaya çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • zayıf olmalılar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...