Hayatınızda düştüğünüz en komik durum nedir?

Hayatınızda düştüğünüz en komik durum nedir? Yapmış olduğunuz en aptalca şeyleri de yazabilirsiniz kısacası saçmalamak serbest.

Güncellemeler:
orta okulda p.rno dergisi okurken babama yakalandım bilen bilir o duyguyu

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• arkadasıma gitmistim, camasırlarını asmaya yardım ederken balkondan mavi dantelli ic camasırını dusurdum, alt kattaki komsunun ipine takılmıstı, asagıda da 1 ust kata tasınanlar vardı, kosa kosa merdivenden alt komsuya indim adamların basına dusmeden camasırını alıyım diye kapıyı acan erkek cıktı , aklımdan keske-ler film seridi gibi gecti

keske yardım etmeseydim..

keske camasırı dısarı asmaya calısmasaydım..

keske sıradan beyaz don olsaydı..

keske alt komsu erkek olmasaydı..

keske bıraksaydım dusseydi ve kimse benim dusurdugumu bilmeseydi..

bi daha baskasının donunu asmama kararı aldım :)

0|3
    0|0
    • en iyi cevap secilecek derece kotu bir durummus sahiden demek :)

Kızlar Ne Diyor 7

• 12 yaşlarındaydım. Evimizi abimin bi düzine arkadaşı gelmişti. hepside salonda oturuyordu. ben gidip hoşgeldin dememiştim. abimle annem geldiler beni zorla içeri götürmeye çalıştılar. ben tamam siz gidin geliyorum dedim. onlar gittiler benden arkalarından içeri girdim. 'sinirliydim'

hoşgeldiniz dedim ayakta salonun ortasında annem arkasından bir şey dedi, ne dediğini hatırlamıyorum. ne var ya ne! diye bağırmıştım. herkes gülmüştü ben rezil olmuştum.:)

0|1
    0|0
  • lise 1 in ilk günü kendimizi tanıtırken o heyecanla "tek kardeşim" demişim demez olaydım abartısız yarım saat güldüler hemde kahkahalarla.. burdan sorarım onlara o kadar gülünecek ne vardı be veletler ?!

1|1
    0|0
  • lisede aşık olduğum çocuğun sınıfına ben nöbetçi olmadığım halde sınıf defterini almaya gitmiştim diz kapaklarım titriyordu artık. ve heyecandan kapıyı kapatmayı unuttum hoca da aşık mısın kızım diye bağırmıştı. çooookk rencide olmuştum :(

0|1
    0|0
  • off sanırım kötü bi durum:)benim pek yok aslında sadece lisedeyken hocanın gözünün içine baka baka kopya çekerdim:)

0|0
    0|0
  • lisedeyken kapılar dışarıya doğru açılıyodu tam açarken bi hocanın alnına denk gelmişti ne gülmüştük yaaa :D

0|0
    0|0
  • utandım anlatamam :D

0|0
    0|0
    • tahmin ettiğim şeymi acaba :D

• fena acil durumlarda benimde başıma çok geldi :D

• 11 yaşındayken hergün karıştırdığım meşhur sandığın içinde bulduğum prezervatifin ne olduğunu çözemeyince şişirip oyun oynamış aynı zamanda balkona çıkmıştım ve teyzem farketmişti ki fena bi durumdu çok kızmışlardı psikolojim bozuldu artık hiç bir yeri karıştıramıyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• mini etekli kıza bakarak dalıp gitmişim... sevgilim parçaladı beni :D ama etekte hiç yok gibiyidi :D olsada tekrar parçalasa ah be gardaş...

0|1
    0|0
  • bi keresinde yolda yürürken direğe çarptım sonra dönüp özür diledim . olayı gören amca senin suçun yok olum direk sana çarptı dedi :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...