Bir internet kızının ne kadar çok msn hesabı varsa bir o kadar da fantezisi yok mudur ?

Her farklı hesapla ayrı bir erkekle fingirdediğini düşünürsek ,fantezi dünyası Şu koca Evren'e bile sığmaz diye düşünüyorum..

Beyler böyle bir kız bulursanız sakın kaçırmayın.. Dır dırını çekin, ayakkabılarını bağlayın, çantalarını taşıyın, hesapları ödeyin.. arabanızı altına tahsis edin ( tamam otomobilin ebesini skebilirler ama olsun en fazla iki balata değiştirsiniz)

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 5

• İnternet kızı diye bir kavram var gerçekten.Bunlar,inernet başında her şei yazar,her türlü fanteziye girerler.Cam açarlar vs vs

İş gerçek hayatta görüşmeye gelince yan çizerler.Türlü bahaneler sunarlar.Bir gün bir bakmışsınız,chatroulette'de sizi sıvazlama ekibiyle aldatıyor.

Sizin ilişkiniz sanal,aldatma bile sanal.İnternet kızlarından hoşlanmam.

0|2
    1|0
  • Doğru tespit, ama ayrıca kişilik bölünmesi olduğunu da gösterir.

Bir de bir üyelikte 5 erkek çevirenler var.Spinchat diye bir yere üyeydim eskiden orada gördüm.Burada da vardır ama bence.

0|1
    1|0
  • Belki aynı anda iki veya üç hatta dört kişiye cam açıp sanal gangbang yapabilir.

Aslında ölümsüz bakirelerimizin hepsinin gönlünde 10 kişi tarafından vahşice... Neyse sustum.

0|1
    1|0
  • Öncelikle uslübunuza dikkat edin.

2|1
    1|0
  • bir o kadardan fazla fantezisi vardır gardaş...

0|0
    1|0
Yükleniyor...