Acil sıkılaşmam lazim?

Arkadaslar biliyorsunuz okullar acilacak ve bende okulda iyi gorunmek istiyorum. Bana kısa sürede sıkılaşmamı sağlayacak birsey önerir misiniz

Güncellemeler:
Bacaklarimin jhdhd krem tarzi bisey kullanmak istemiyorum evde yapabilcegim spor hareketleri falan onerir misiniz
Sey bu arada 17 yasindayim 1.73 57 kiloyum

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Mengene arasına gir arkadaş hemen sıkılaşırsın

0|0
    0|0
    • Onu denedim ya olmadi. s

• Zaten bende onu istiyorum bisey onerirsiniz diye sordum squat gibi

• Ben sguat filan bilmem mesela her sabah aç karna 20 dk hafif tempoda koş bacakların sıklaşır baldırların sıklaşır karın bölgesi için mekik çek kısa zamanda sonuç almaya başlarsın

• koşu yap. yapamıyorsan da günde en az 20 dk tempolu yürü. yürürken bacak kaslarını ve kalça kaslarını sıkmaya çalış. 1 hafta sonra farkı gör ;)

0|0
    0|0
    • Kosuyu bir türlü yapamiyorum ya ama yuruyusu denerim sagolun :D

• evde yapmak istiyorsan youtube dan hakan demiray'ın videolarına bak. rica ederim kolay gelsin şimdiden :)

• youtube yaz bayanlar için evde fitness bunun ingilizce kanalları var squat sınav mekik barfix 2 sandalye ara dipsle filan başlayailirsin

0|0
    0|0
  • Fitness a git

0|0
    0|0
  • sen merak etme vermek istiyosan erkeklerin bir felsefesi var 'Nefes alsın yeter '

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 2 haftada 2 beden incelme yolları var canım :)

0|0
    0|0
    • O nasil bisey ya

• Erkeklere göre ters ama belirli agırlıklarla plates yaparken ısınma hareketleri var 5 tane. Günde yarım saat yarsan zaten bacaklarında agrı ile hissedeceksin kaslarının geliştigini

• Ebru Şallının videolarına bak isterim :)

• Afedersin ama 3 ay ye iç yat 5 günde sıkılaş , kilo ver. Üzgünüm ama çok saçma.

0|1
    0|0
    • 3 aydir calisiyodum zaten zayifladim sıkılasmam lazim

• Ya evde spor hareketleri yapmaya basladim cips kolayi da azalttim bide duzenli beslendim

• Bacaklarim yururken sallaniyo gibi oluyo hosuma gitmiyo

• Spor yap ve sıkılastrici kremler var. Ben kullanıyorum ise yariyor

0|0
    0|0
  • nivea sıkılaştırıcı krem

0|0
    0|0
  • On yedi yaşında bu sitede ne işin var kardeşim insanlar size güveniyor da uyarsınız diye yaş sınırı koyuyor bir bildikleri vardır Ebru Şallı'nın pilates derslerini izle işe yarıyor https://www.youtube.com/watch?v=W4Bv9YYa2ho

0|0
    0|0
    • Alt tarafi 1 yas kucugum site cok isime yariyor ondan kullaniyorum ve cok seviyorum

• Video icin sagol ajzhhx

• Bir şey değil

Yükleniyor...