Vücut gelistirmeyle ilgilenenler baksın?

arkadaslar ben vucut gelistiriyorum 55 kiloyum antremanlarimi düzenli olarak yapiyorum ama eksta takviyelere ihtiyacim var. bana ev yapimi proteini ve karbonhidrati yyüksek olan kilo aldirici karisimlar onerebilirmisiniz. ve bunlari gunde kac defa ne zaman kullanicam?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Internette ev yapımı protein bar tarifleri var fakat çok kalorili ektomorf larin işine yarar :D sen de çok ince biseysen işine bir süre yarar. Unutma hergun tavuk yemeni tavsiye ederim en ucuz ve proteinli besindir bodycinin dostudur. Dediğim barları da youtube da arayarak bulabilirsin

0|1
    0|0
    • kardeşim peki bu barları günde kaç defa ne zaman kullancam mesela sabah kalkincami yatarkenmi?

• antrenmandan önce öğünün olsun 40-45 dk önce yiyeceksin normal bir yemek örnek : 100 -150 gramlık kaliteli karbonhidrat (kepek ekmek , bulgur pilavı, makarna, patates olabilir) ve 20 gr ya da daha fazla protein içeren bir yemek daha yiyeceksin (ton balığı tavuk iyi tercihlerdir) öğününü doğal yapacaksın yani sonra da bu barlardan bir parça ( göz kararı 50 gramlık parçalara bölebilirsin ) antrenman sonrasında da bir bar yiyeceksin. çok kalorili olduğu için antrenman öncesi veya sonrası ye ama gece yatarken sakın tüketme bu barları fazla yağlanırsın. yatmadan önce lor peyniri öneririm. ve antrenman öncesi doğal öğünlerini unutma böylece maksimum sonuçları görürsün. anladığım kadarıyla zayıfsın. kas inşa etmen için uygundur bu barlar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• dostum ben 4 5 tane cig yumurtayı kırıyorum üstüne süt biraz yulaf ezmesi 2 3 y. kaşığı bir kaşıkta bal bunları blenderda geçiriyorum

0|1
    0|0
    • peki gunde kac defa kullanicam bu karışımı ne zamanlar

• Sabah kalkınca tabi ki dostum
      Öğlende haslanmış tavuk veya ton balığı (zayıf olduğun için yanında mutlaka makarna ve pilav yağsız tuzsuz olmak şartıyla)
      Akşam da et veya tavuk olabilir balık olabilir bütçen iyi ise

• exstra takviyelere ihtiyacın yok doğru beslenmeye ihtiyacın var.

0|0
    0|0
  • Karseşim protein kullanımı kara cigere zarar verir. Yumurta. Peynir. Makarna. Haşkanmış tavuk. Bu tür şeyler zaten kilo almana yaedımcı olur. Bende evde çalışıyorum protein kullanmıyorum. Kaç yaşındasın

0|0
    0|0
    • 18 im. bende evde calisiyorum bu sene sinav var diye gitmiyorum salona ama bir turlu kilo alamiyorum ben

• Yav daha yaşın küçük senin ben 20 yaşındayken 55 kiloydum alırsın spor yapcam diye kendini harap etme alırsın kilo ama düzenli ye yani kahvaltı ögle yemegi akşam zamanında yersen kilo alırsın inşallah

• Vücud geliştirme sabır işidir bir gün çalış 48saat dinlendir be sabahları 3tane yumurta öğlen tavuk ara öğünlerde kabak çekirdeği zeytin yağı gbi yicekler tüket

0|0
    0|0
  • boy kaç

0|0
    0|0
  • taş gibiyim ve seksiyim rabbime şükrediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...