Aldatmak erkeğin doğası mı gerçekten, yoksa kadının kaderi mi?

Erkek deli gibi sevdiği , sahiplendiği , kabullendiği , uğruna her şeyi göze aldığı ve daha da önemlisi en yakın zamanda evlenmeyi düşündüğü kadını aldatır mııı ? Artık erkek başka kadın görünce kendine sahip çıkamıyor mu yoksaa ?

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

• aldatıldım,affettim,aldattım.mutluyum .p

eğer duygular karışmadıysa hormonsal bir aldatmaysa affedilir. bu onların doğasında var ama şeref sahipleri asla yapmıyor. duyguyu karıştırmışsa zaten yallah. o affedilmez affedilmediği gibi piçliktir. neden iki kız ki ? madem hoşlandın ayrıl yani.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Aldatma ne erkekle ne de kadınla alakalı birşeydir.Tamamen insanın karakterinde kaynaklanmış bir bozukluktan dolayı gelmiştir.Bir kere aldattı affedeyim diye birşey olması mümkün değildir bence.Bunlar sadece insanları bu duruma alıştırmaya çalışarak namus kavramının değiştirilmeye çalışılmasıdır.Önceden gözlerin anneden bile kıskanan insanlar bugünlerde bir elim şunda olsun bir elim diğerinde olsun böyle geniş geniş yaşayalım düşüncesi içindedirki bu çok iğrenç bir harekettir.Bir insan diğerini aldattsıyla bilinki onu sevmek yerine nefret etmektedir.Bu açıkça düşmanca bir harekettir.Umarım karşımıza böyle insanlar çıkmazda vaktimizi boşa harcamayız.

0|0
    0|0
  • Aldatmak erkeğin kışkıtılması ve kadının bastırılmasından.

Aldatmak, cinsel bir eylem. Ve cinsel uyumsuzluğun sonucu ya da erkein aç gözlülüğünün..

Aldatmak erkeğin doğası ya da kadının kaderi değil. İletişimsizliğin sonucu bence ve ten uyumu e cinsel iletişim ile aşılabilecek birşey, fakat toplumun erkeği kışkırtması konusu bu kadar basit değil bence.

0|0
    0|0
    • topluma ya da başka şeylere bahane bulmaya hiiiç gerek yok . sonuçta onca insan var , onca kadın , onca erkek .. herkes aldatıyo mu ? hayır . aldatıp aradan sıyrılanlar bi bahaneyi bile hak etmiyor .

• aldatmak karaktersizlik ama b kadar kolay geçmek istemedim. Herkes aldatmıyor haklısın. Sebebi her nyse, kabul edilebilir bir davranış dğil bana göre

• tabiki değil , hiç bi zaman da olamaz .

• iki tarafda çatır çatır aldatıyor erkeklere özgü değil bu..

1|1
    0|0
  • aldatmak erkeklerin ilgiye ve sekse aç olmalarından kaynaklanıyor.. bayanlar biraz ilgi gösterdimi herkes eriyor.. bana göre suç bayanlarda

Sana göre de erkeklerde..

0|0
    3|0
    • ya böyle bi şey var mı ! biraz ilgi göremedi mi kadını aldatma fikri akla mantığa sığar mı ya !

• 2'mize görede yanlış ama ona göre doğru ki yapmış. şu an ayrısınız dimi? eğer ayrıysanız hatasını anlayıp bir gün illaki dönecek fakat döndüğünde sakın kabul etme derim..

• ben aldatılmadım . ayrı falan da değiliz . yanlış anladığın bi kaç nokta var anladığım kadarıyla . neyse .

• Önce aldatmanın tanımını yapmalı. Altadatmak bazılarına göre bir yalan, bazılarına göre bir başkasına arzu dolu bakmak, bazılarına göre aynı yatmak. Bazılarına göre aldatmak bir kaçış. Kim olduğundan kaçmak, yanındakinden kaçmak. mutsuz olduğun yerden mutlu olduğun yere huzur bulduğun yere kaçmak. Bazılarına göre ise sadece zevkten ibaret. Sorunun özüne dönersek bu söylediklerimi göre aldatmak kadının kaderimi yoksa beceriksizliği mi orasını kişiden kişiye değişir tabiki.

0|0
    0|0
    • yoksa erkeğin üç kuruşluk uçkur zevki mi ! mtlu değilsen oyalama arkadaş !

• tabii ki kader değil , sadece aldatan kadın veya erkeğin aç gözlülüğü , maymun iştahlığı !

• Ben o kadar basite indirgemiyor. Sadece zevk meselesi olduğunada inanmıyorum.

• Aldatmak her iki cinse ait serefszce bir ozelliktr bence.. insanin tamamen manevi duygulariyla vicdaniyla alakali bir durum.. buyume tarzida cok onemli..

0|0
    0|0
    • katılıyorum

• ya nasıl büyüdüğü tamam bi yere kadar etken olabilir ama sonuçta her insan kendinden sorumlu , bunu yapmak ya da yapmamak irade meselesi . kötü ortam kötü şartlar veya yanlış insanlar kişiyi her zaman kötüye itmez , itmemeli . aklı iradesi olan insanlarız , doğru yanlışı ayırt edebiliyoruz . bahaneler arkasına saklanmaya hiiiç gerek yok .

• Tabikidee.. saklanilmamali.. ben sadece oyle bir erkekle karsilasmamak icin dikkat edilmesi gereken seyleri soylemeye calismistim..

• kadın erkegini elinde tutmayı bildimi erkek maymuna döner hiç bi sey gözü görmez.abartıldıgı kadarda erkekler aldatmaz.eşine sadık bir çok delikanlı var.

0|0
    0|0
    • birçok kelimesinden kastın ciddi anlamda birçok olamaz , sandığın kadar da çok değil o delikanlılar .

• çok bacito çok senin çevrende az olabilir ama birazda diger çevrelere bak.

• aramıyorum ki , gerek yok bakmama . gözümle gördüklerim , duyduklarım yetiyo . senin sandığın kadar çok değil onlar .

• aldatmaz gardaş... biten sevdam oldu... 3,5 yıl çıktık...

ihanet etmedim bu yuzden mutluyum...

aldatma değil sevmek var benim doğamda :D

0|0
    0|0
  • erkegin evli olduğunu bile bile beraber olan kadınlarla evli olduğunu gizleyen erkekler birdir.kadının rakibide kadındır bazı durumlarda sadece erkeğe özel değil bu durum.

0|0
    0|0
  • Kadın deli gibi sevdiği , sahiplendiği , kabullendiği , uğruna her şeyi göze aldığı ve daha da önemlisi en yakın zamanda evlenmeyi düşündüğü erkeği aldatır mııı ? Artık kadın başka erkek görünce kendine sahip çıkamıyor mu yoksaa ?

0|0
    0|0
    • :) ben sadece merak ettiğimden soruyorum . suçlama gbi bi maksadım yok .

• bu insanların geneli için geçerli. kadınlar da çatır çatır aldatıyor. kocalarını çok seven evli kadınlar için bile geçerli. seni hiç aldatmamış olsa bile ilerde bunu bir gün yapacak. sen de yapacaksın ;)

0|0
    1|0
    • alla alla . beni o kadar rahatlattın ki anlatamam sana . aldatcakmışım :)

• seni incitmek istemedim. sadece gerçeklerle yüzleştirmek istedim. öyle bir durum varsa affola

• sıbel canın bır sarkısı var dı. Kaderr ,kader sen bıze hıc nazık davranmadın kı...

0|0
    0|0
  • Aldatmak karaktersizlik örneğidir cinsiyet ayrımı olmaksizin

0|0
    0|0
  • kadınlar da masum kedi demi :D

0|0
    0|0
    • :) bakış açısına göre değişir ;)

• bütün erkekler aldatır mı? yani hepsini tanıyomusun:)

• saçma sapan konuşma bu soruyu sana sordurucak ne dedim ben şimdi ? kadınların masum kedi olup olmayışı bakış açısına göre değişir dedim .

• bı kısının karakterınde aılenın onemı burda karsımıza cıkıo aılesıde ılıskıler nasıl yuruo ıse o da gelecekte oyle bı ılskı ıster ;) aldatmk her cınse ozgudur ;=)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunu böyle diye diye millete aşılamaya çalışmayın

Yok öyle bir doğa o kalitesiz karakter doğasıdır.

3|0
    0|0
    • Katılıyorum :) Kendi yaptıklarını neden hormonlara atıyorlar ki !

• Evet birde millete böyle diye diye olağanlaştırmaya çalışıyorlar

• erkeklerle sınırlamak yanlış aldatan kadın da çoğunlukta

0|0
    0|0
  • Cnisiyet ayrımı yapan biri değilim . Aldatmanın kadını -erkeği yok. Karakteri zayıfsa aldatır.

0|0
    0|0
  • aldatmak kişilik meselesi değil haysiyet meselesidir demiş necip fazıl kısakürek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...