Voleybolcu olmak istiyorum ama... (aklınıza gelmiştir)?

Yahu bu sporun şortları niye bu kadar kısa Allah aşkına artık kısalık sınırınada aşmış voleybolcu olmak istiyorum ailemin pek izin vericeğini sanmıyorum yani of...

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Ben voleybolcuyum şortlar sadece rahatlık için o kadar kısa zaten dizine kadar çorap giyip dizlik taktığında sadece üst bacağının bir kısmı gözüküyor uzun olduğunda bacağına göre şekil aldığı için genişleme raharsız olma derdi var

0|0
    0|0
    • evet aslında ya...

• Tavsiyelerinizi unutmayacağım, çok teşekkürler *-*

• Rica ederim kuzum başarılar ^-^

Erkekler Ne Diyor 9

• Erkeklerdenise tam. tersi uzun artik. amac spor. değil sporcularini bir taraflarini gostermek guzel noktaya deginmisin

1|0
    0|0
  • evet. ülkemizdeki erkeklerin izleme amaçlarından biri oldu şortlar

1|0
    0|0
  • Eyer oyle birşey istiyorsan onları atlatirsin yeterki sen iste..

0|0
    0|0
  • Amatör olarak oyna sende.

0|0
    0|0
  • memelerın ufacık kalır baştan söyleyim

0|0
    0|0
  • yalan soylemiyicem ama ben voleybolcuyum gerçekten çok kısa gerçekten tahrik edici

0|0
    0|0
  • bacakların mı kötü

0|0
    0|0
    • hayır muhafazakarım yani şort benim için şey bir şey değil ama voleyboldaki şortlar hem çok kısa hemde yapışık bildiğin boxer

• evet şekli belli herşeyin

• ben uzun şort bulurum sans sen yeter ki veleybolcu ol ya da bana kısa gelen muhtemelen sana uzun gelecektir dert ettiğin şeye bak

0|0
    0|0
  • Boşuna mı voleybolcu kızlar aranıyor harıl harıl , o şortu giyen 3 güne verir diye dusunuyorlar :D

0|0
    1|0
    • Bir şey giymeyin daha rahat? Yandanyemiş seni

Kızlar Ne Diyor 2

• O şortlar 3 boy canım. Antrenmanda istediğin boyda giyebilirsin ama maçta takımdaki herkes aynı boy giymeli

0|0
    0|0
  • spor için giyilebilir bence.

0|0
    0|0
    • bende işte onu düşünüyorum

Yükleniyor...