Kapat

Voleybolcu olmak istiyorum ama... (aklınıza gelmiştir)?

Yahu bu sporun şortları niye bu kadar kısa Allah aşkına artık kısalık sınırınada aşmış voleybolcu olmak istiyorum ailemin pek izin vericeğini sanmıyorum yani of...

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Ben voleybolcuyum şortlar sadece rahatlık için o kadar kısa zaten dizine kadar çorap giyip dizlik taktığında sadece üst bacağının bir kısmı gözüküyor uzun olduğunda bacağına göre şekil aldığı için genişleme raharsız olma derdi var

0|0
    0|0
    • evet aslında ya...

• Tavsiyelerinizi unutmayacağım, çok teşekkürler *-*

• Rica ederim kuzum başarılar ^-^

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Erkeklerdenise tam. tersi uzun artik. amac spor. değil sporcularini bir taraflarini gostermek guzel noktaya deginmisin

1|0
    0|0
  • evet. ülkemizdeki erkeklerin izleme amaçlarından biri oldu şortlar

1|0
    0|0
  • Eyer oyle birşey istiyorsan onları atlatirsin yeterki sen iste..

0|0
    0|0
  • Amatör olarak oyna sende.

0|0
    0|0
  • memelerın ufacık kalır baştan söyleyim

0|0
    0|0
  • yalan soylemiyicem ama ben voleybolcuyum gerçekten çok kısa gerçekten tahrik edici

0|0
    0|0
  • bacakların mı kötü

0|0
    0|0
    • hayır muhafazakarım yani şort benim için şey bir şey değil ama voleyboldaki şortlar hem çok kısa hemde yapışık bildiğin boxer

• evet şekli belli herşeyin

• ben uzun şort bulurum sans sen yeter ki veleybolcu ol ya da bana kısa gelen muhtemelen sana uzun gelecektir dert ettiğin şeye bak

0|0
    0|0
  • Boşuna mı voleybolcu kızlar aranıyor harıl harıl , o şortu giyen 3 güne verir diye dusunuyorlar :D

0|0
    1|0
    • Bir şey giymeyin daha rahat? Yandanyemiş seni

Kızlar Ne Diyor 2

• O şortlar 3 boy canım. Antrenmanda istediğin boyda giyebilirsin ama maçta takımdaki herkes aynı boy giymeli

0|0
    0|0
  • spor için giyilebilir bence.

0|0
    0|0
    • bende işte onu düşünüyorum

Yükleniyor...