Basketbol oynarsam vücudum bozulur mu?

yani arkadaşlar böyle kas yığını bir vücudum mu olur bir bayan vücudundan çıkar mı bayan basketbolcuları görüyorum izliyorum ama bir de size sormak istedim

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yaş ve boy kaç öncelikle keşke belirtseydin. Yardımcı olabilirim eski basketbolcuyuz :D

0|0
    0|0
    • yaş 18 boy 1.79 kilo 60 :D

• oha 179 yazmışım 169'um ben :D zaten ite kaka bu kadar uzadım basketbol oynayarak balık yiyerek :D

• :D ben uzayacağım kadar uzamışım zaten :D ty eic için :P

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• ya arkadaşlar böyle saçmalık olurmu ya basketbol oynayınca kas yığınına mı dönüyosun altı üstü biraz kolların kaslanır fit durursun o kadar ya ben bu sitenin bu kadar boş olduğunu bilmiyordum size herşey müstahaktır -.-

0|0
    0|0
    • Ya kas yığınından kastım o mana da değil nasıl anlatıcağımı bilemedim, şimdi basketbolunu oynayıp yeri geldiğinde nazik bir bayan gibi durmak istiyorum elbiseyle topuklu ayakkabı giyince basketbolcu olduğum belli olmasın mesela :D

• nedir bu narinlik takıntısı fit ve güçlü olan bayanlar bana her zaman çekici gelir.

• Hayıt tabiki de aksine daha dinç ve zinde olursun

0|0
    0|0
  • yok be bişey olmaz zaten gelişimini tamamlamışsındır 18 i doldurduysan

0|0
    0|0
    • yani bende öyle düşündüm ama böyle hani basketbol oynayıp yeri geldiğinde de topuklu ayakkabı giyip güzel vücutlu bir bayan gibi gözükmek isterim

• sıkıntı olmaz merak etme

• tamam rahatladım teşekkürler :D

• Voleybol oyna :)

0|0
    0|0
  • Spor yapan bayanlara bayılırım zaafım var :)

0|0
    0|0
  • tabi erkekleri kıskandıracak bir vücuda kavuşursun

0|0
    0|0
  • hayır aksine fit bir vucudun olur

0|0
    0|0
  • vücudun güzel o zman

0|0
    0|0
  • Kas yigini bir vucut icin baya baya sinirlarini zorlaman lazim. Ama senin istedigin fit olim yeri geldiginde kadinsi gozukim demek. Ve basket oynayarak omuzlarin genislicek, goguslerin diklesicek, popon daha sıkı olucak ve daha bir kadinsi olucaksin:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yillardir oynarim hic oyle kas yiginina donusmedim, gecen sene adonislerim vardi ama abartilacak derecede degil onu da ozel cabayla yapmistim zaten onun disinda basketin cok buyuk bir etkisi olmaz

1|0
    0|0
  • o dedigin o kadar kolay degil, kas yigini olan insanlar günde 5'er 6'sar saat antreman yapiyorlar, o milli basketbolcular filan

0|0
    0|0
Yükleniyor...