Bir insanın dengesizliği son bulmaz mı?

ayrılıp barışmalarla dolu bir ilişkimiz vardı.hatta 1 buçuk yıl birlikteydik sonra 3 yıl aradan sonra barıştık.uzun sürmeden de ayrıldık.o kadar dengesiz ki bir gün evlen benimle der başka bi gün yürümüyor der.alkol sorunu da var zaten.sonra 10 ay sonra facebooktan eklemiş.bişey yazmamış.ben kabul etmedim tabi.hani yürüyecek bir ilişki değil zamanında çok emek sarfettim ama anlayan yok ben de saldım ipini.ama artık karşıma da çıksın istemiorum.ne akla hizmet utanmadan ekliyor o da bir ilginç durum.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• İkinizdeki durum muhtemel takıntı durumuna dönüştü.Takıntı karşındakini sevmekle alakalı değildir onunlada yapamazsın onsuzda ama sevmezsin sadece aklının fikrinin derinliklerinde bir yerde sen yattığın için sensiz olamayacağını sensiz yapamayacağını düşünür.İşin gerçek yüzünün böyle olduğunu kimi insanlar bir haftada anlar kimisi ise bir ömür boyu anlayamaz.Umarım seninki çabucak anlarda kurtulursun.Sana tavsiyem eğer dediğim gibi takıntı biriyse düzgünce anlatmaya çalış ama muhtemel anlamayacaktır.İnşallah küçük bir ihtimal olarak anlarda sen de rahat edersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hep aynıdır,değişmezde düzelmezde,huylu huyundan vazgeçmez,hiç bir zaman dengesizliği geçmez devam eder,

0|0
    0|0
  • bulmaz

0|1
    0|0
  • duyanda kapına dayandı sanıcak :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• can çıkar huy çıkmaz ve aynı film tekrar tekrar izlenmez boşver

0|0
    0|0
  • alt tarafi faceden eklemis. engelle gitsin. bu yüzden soru mu acilir lahn.

0|0
    0|0
Yükleniyor...