Uzun süredir vücut çalışan arkadaşlara sorum?

ben başlamayı düşünüyorum. ama adam akıllı yapıyım istiyorum. beslenme alacağım ilaçlar ile birlikte aylık ne kadar para gider. hem hacim hemde şekil aynı anda yapılırmı yoksa önce hacim sonra şekilmi veriliyo vücuda. bide diyet yapmak gerekirmi yoksa normal yediğim içtiğimlede güzel bir vücut yapılabilirmi? şimdiden teşekkür ederim:)

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Usta şimdi ilk 3 ay supplement kullanmak parayı çöpe atmak olur.
    İlk başladığın da definasyona gir vücudundaki yağları at, sonra bulk dönemine gir önüne ne gelirse ye çok ye.
    1. Ay alışma dönemi olur.3. ayda degişimleri fark edersin.
    Yumurta, ton balığı, lor peyniri, yulaf ezmesi bunlar daha fazla protein içerir kullan.

0|0
    0|0
    • bu bulk dönemi hacim yapmak demekki? bide hep merak etmişimdir ünlü vücutçuların yaptığı vücut doğalmı yoksa steroidlemi o hale geliyolar?

• Eic için teşekkürler

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• kardeşim kafadan supplemente girmene gerek yok zaten 1. ay hamlık hareketlere alışma süresi öğrenme derken geçiyor 2. ay beslenme giriyo işin içine araştırıyosun illa hocan sana gerekeni söylicektir ihtiyacına göre o aşağıda yazan arkadaşın dediklerini ben yapıyorum bende 10 yıldır bu işteyim öyle kilo başına 2 - 2,5 por. alma zamanları geçti onlar eskidendi bilinçsizce yapılan beslenmerler sporda ilerledi zamanla yani kısacası 3. aydan sonra suplemente giriyosun hareketleri öğrencen yapılışlarını teknikleri bir anda kimse beynine yükleme yapamaz bunları kendini tanıcan kuvetin artıcak yavaştan başlıcan sonraki işler bunlar başlamanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim :) peki spora başlamadan önce vücut değerlerine baktırsam nasıl olur. yağ oranı felan.

• öncelikle alacağın haplar ilaç değil supplement. yardımcı protein. ikincisi kilon çoksa başta kilo vercen kardio çalışcaksın sonra body building yapcaksın. bundan öncede beslenmene dikkat edip sağlıklı beslenmeyye başlıcaksın ki ağırlığa girdiğindede böyle devam etsin. çok sağlam gelişmek istersen kilo verdikten sonra kilonun 2 katı kadar günde protein alman gerek.50 kilosun mesela 100gr protein alman gerek. onun dışında yeme düzenini bozarsan kas yaptıktan sora kasların erir. bu işler kolay değil vücuda yatırım yapmak gerekiyo aylık en azından 500 kağıt atman gerek buda sadece beslenmen için. supplementleri söylemiyom bile.

0|0
    0|0
  • Sabir beslenme o kadar gerisi gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...