Doğumgünü kutlama mesajım iletilmemiş, siz benim durumumda olsanız ne düşünürdünüz?

4 Yıl süren ilişkim biteli yaklaşık 1 ay olduktan sonra eski sevgilimin dogum günü geldi çattı. Uzun uzun düşündükten sonra, nasılsa kötü bir şekilde ayrılmadık, hem bunca senenin de hatırı var ve içimde her ne kadar bastırmak istesem de tekrardan başlama isteği mevcut diyerekten ''Doğum günün kutlu olsun'' diye bir mesaj gönderdiniz..

Ancak farkettiniz ki mesajınız iletilmemiş. Büyük bir ihtimalle ya hattını değiştirdi, ya da ayrıldıgımız günden sonra telefonunu kapatıp attı bir kenara.. Ancak ben hattını değiştirdiğini düşünüyorum. Çünkü telefonunu kapatan heralde facebook hesabını da kapatırdı değil mi?

Yine de soruyorum, siz benim yerimde olsanız ne ne düşünürsünüz ve ne yaparsınız?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Sorma ya aynı şeyi ben de yaptım, elimde olmadan attım o mesajı çok özel bir şey yazmadım "Doğum günün kutlu olsun. Mutlu geçirmen dileğiyle" yazdım ve cevap olarak sadece "Teşekkür ederim" yazıp gönderdi, insan en azından hatırladığın için sağol filan der.

Senin durumuna gelelim, hattını değiştirdiğini sanmıyorum belki uzun süre kapalıydı telefonu, herhangi bir nedeni olabilir. Hemen umutsuzluğa kapılma 4 yıl uzun bir süre, ne olacağı belli olmaz. Öncelikle gerçekten hattını hala kullanıp kullanmadığını öğrenmelisin. Acaba numarayı aramayı denesen farklı bir hattan ya da gizliden vs, bakalım açılacak mı?

0|0
    0|0
    • yani benim beklentim kuru bir teşekkür ederim demesiydi zaten :) sonrasında muhabbeti ben getirirdim ama böyle olunca hem moral olarak çöktüm hemde aklıma başka sorular geldi.

• Ayrılık henüz çok yeni, biraz zamana bırak, ben barışacağınızı düşünüyorum, neden dersen 4 yıllık bir ilişki kolay kolay bitmez. Ama öncelikle numarayı hala kullanıp kullanmadığını öğrenmeye çalış.

• umut ınsanı yavaş yavaş öldürür

Kızlar Ne Diyor 9

• telefonunu kapatan niye illa facebookuda kapatacak diye bir şey mi var? değiştirmiştir hattı ve bundan benim ona ulaşmamı istemediğini anlarım.

0|0
    0|0
  • sen tak kımı ıstersen koluna demek ıstıyor galıba ulasma dıye degıstırmıstır hattını eee ozaman ulasmaya calısmıcaksın

0|0
    0|0
  • face'ten atabilirsin

0|0
    0|0
  • hat değiştirdi kuvvetle muhtemel

0|0
    0|0
  • mail at

0|0
    0|0
  • Yada telefonun mesaji gondermedi. Mesaji tekrar yollamati deneseydin keske.

0|0
    0|0
  • Sen artık ex sin :)

0|0
    1|1
  • hattını değiştirmiş demek ki. ekstra bir şey düşünmemizi gerektiren bir durum olduğunu sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Hattını değiştirdi ve başkasını buldu diye düşünürdüm.

2|0
    0|0
    • 4 yılın sonunda hattını değiştirmesi muhtemel tabi ama hemen baskasını bulacagına inanır mısın?

• Zaten 4 sene beraber olup hemen unutmasi tuhaf olan, bu yuzden ba$kasini bulmasi daha mantikli seni hemen silip attiysa

• evet yapabilir çok üzgünüm ama öyle düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• birsey yapmana gerek yok.. zaten iletisimi kopartmıs seninle dogumgununu kutlasan ne olacak ki. istemiyor kutlamanı bilev

0|0
    0|0
  • dostum boşver yani ümitlenme. kabullenirsen erken hazmedersin.

1|0
    0|0
  • bitmiş bitmiştir.kasma takip etme akıllı ol bu nedir yahu..

0|0
    0|0
  • ... İşime dönerim !

0|0
    0|0
Yükleniyor...