Kendimi çok çaresiz hissediyorum lütfen teselli edecek bir şeyler söyleyin?

annem ve babam ablamın mezuniyeti için kıbrısa gittiler. bugün sabah 11:30 uçağıyla Atatürk hava alanına inmeleri gerekiyordu. en son dün gece telefonlaştık ve ben ne bu sahah nede bu saate kadar onlardan haber alamadım:( en geç 13:30 da istanbula inerlerdi ama yok .saatlerdir arıyorum telefonları kapalı.kendimi çok çaresiz hissediyorum lütfen teselli edicek bişeyler söyleyin?

Güncellemeler:
sonunda 7 saat sonra haber alabildim. sağ sağlim geliyorlarmış:)

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

• Bir şey olmadığına sevindim rahat bir nefes al :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Uçak düşse haberi çoktan gelirdi. Telefonları kapatmışlardır ve dinleniyorlardır. Yarına kadar haber çıkmazsa panik yapmaya başlayabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • rötar yapmıştır.olagan şeyler bunlar.en geç 1 saate haber alırsın.rahat ol.

zaten kötü bi şey olsa haberi çabuk alırdın.

0|0
    0|0
  • Anne ve babam 2002 yılında vefat etti, bir sene çocuk esirgemede kaldım daha sonra okul yurtlarında , şu an çok iyi bir durumdayım ve yaşıyorum hayatta gayet güzel gidiyor bazen çok üzüntülerim olsa da.Haline şükret. Eğer bir uçak düşseydi emin ol haberi alınırdı.

1|0
    1|0
  • havayolu şirketine ulaşmak gibi bir şey gelmedi mi aklına?

1|0
    0|0
  • Dua etmeyi sakin aksatma. Inslh saglikli birsekilde gelirler.. bulustugunuzda buradan bize haber vermeyi unutma..

0|0
    0|0
  • ucak rotar yapmış olabilir hangi fırmaya bındıler kac ucagına ?

0|0
    0|0
  • Üzülme ufaklık. Rötar yapmıştır uçak. Ayrıca, yaz olduğu için hava trafiği çok yoğun. Sanırım her 30-40 saniyede bir uçak iniyor hava alanına. Telefonlarını açmıyorlarsa belli ki havadalar:) Rahat ol bişi yok

0|0
    0|0
  • kapsama alani, baska ulkede telefon cekmemesi sorunudur. sana haber verirler rahat ol ya da direkt ablani ara

0|0
    0|0
  • İide ne olabilir ki muhtemelen uçaktadırlar rötar yapmıştır falan .İçin içini yiyosa hava limanına tel aç sor uçak nooldu die yardımcı olurlar sana .s

0|0
    0|0
  • demiştik

0|0
    0|0
  • Hahaha :)) Hii kıyamam..

Korkma! Rötar yapıyor yurtiçi hat uçakları bu ara..

0|0
    0|0
  • bişiy olmaaaz koca istanbul trafik felç ulaşırlar merak etme

0|0
    0|0
  • hadı gozun aydın :)

0|0
    0|0
    • teşekkürler:)

• nasıl da mutlu olurmus :)) rıca rıca :P

• kutu bısey olsa coktan hebr alırdın stres yapma ;)

0|0
    0|0
  • Uçak rötar yapmıştır. THY yapmasa şaşarım zaten.

0|0
    0|0
    • saat kaç oldu bu saatte üçününde otobüse binip eve doğru yola çıkmaları gerekiyordu:((

Kızlar Ne Diyor 6

• allah korusun kötü birşey olsa duyulurdu telefonları indikten sonra açmayı unutmuşlardı belki kalbini ferah tut arkadaşım

1|0
    1|0
  • canım telaş yapma gelırler :))

0|0
    0|0
  • inerler bir ara.

0|0
    3|1
    • dalga geçilicek bir konu değil lütfen yorumlarını başka sorulara sakla.

• senin seviyene inemem kusura bakma. hadi git başkalarıyla oyna.

• yaa uçak tam vaktinde filan kalmıyor gecikebiliyor muhtemelen onlarınkide öyle olmuştur

0|0
    0|0
  • birazdan ararlar :)

0|0
    0|0
  • kötü bişi olsaydı şimdiye kadar duyulurdu, rötardır büyük ihtimalle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...