Vücut çalışanlar hakkındaki düşünceleriniz?

İki yıldır vücut geliştirme ile uğraşıyorum ve yıl içinde ortalama 4 ayım marmaris, kuş adası, bodrum gibi mekanlarda geçiyor bu tür yerlerdeyken bir şey fark ettim Türk kızlarından çok yabancılar vücut yapmış kişilerle ilgileniyor Türk kızlarından pek bu bu konuda ilgi göremedim sizin vücut çalışan erkekler hakkındaki düşünceleriniz ne? Sizce pek dikkat çekici yani erkekte hoşunuza giden bir şey değil mi?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• abarti kas yaparsan bakmazlar tabi. yabanci kizlardan kastin da zaten orada sunun da bir tadina bakayim diyendir.

0|0
    0|0
    • Aslında ölçü olarak hemen hemen böyle birşey çok abartılı olduğunu düşünmüyorum geliştirmeyide planlamıyorum bu ölçüler gayet iyi

link

kastetmek istediğimde şu mesela bi sahildeyim yanima gelip konuşanlarda oluyor sahilde voleybol oynamaya çağıran açık açık süzen ama hemen hemen hepsi ingiliz, fransız yada rus

• ama pek bi Türk le konuşmuşluğum olmadı ben konuşmaya çalışsamda pek uzun sürmüyor yani yabancıların tam tersi bi durum kafam da bu konuda karıştı açıkcası

• olay su. onlar hala turkiyede :) mecburlar yadirganmaya. turkler de diger ulkelerde ayni rahatlikta :D

• çalış çalış ama abartılı kas olmasın kassız olmaktansa derli toplu kaslı vücut çok daha iyidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...