Kızların kaslısı?

Ya kızların kaslısından hiç hoşlanmıyorum, hoşlanan var mı bilmiyorum çok saçma geliyor bana. Kas yapmak erkeğe özgü birşeydir, erkeğe yakışandır diye düşünüyrum. tamam sevgilimin spor yapmasını fit vücutlu olmasını isterim ama kas çalışması çok saçma olur. Sizce ?

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• bayanda kas güzel durmuyor.

0|0
    0|0
  • kasım bilem yok:(

0|0
    0|0
  • ne o öyle erkek gibi gördüm ben öyle her yeri erkek gibi kas olan kadın kız vala seksi değil erkeksi duruyor hiç bir erkeğin begeneceğinide sanmıyorum

0|0
    0|1
  • Kıza kas yakışmıyor. Yakınlarımı görüyorum, hiçte estetik değil. Kız dediğin narin olur.

0|1
    0|0
  • Kas çalışmadım ama bacak baldırlarım bir zamanlar yaptığım

spor dan dolayı kaslı kollarımda ama çok abartılı değil.

0|0
    0|0
  • Sadede bazılarında topuklu ayakkabıyla çok hoş oluyor o kadar

0|0
    0|0
  • abartısı erkekte de kotu duruyor, abartılı degil ama kaslıyım

0|0
    0|0
    • ama haksız mıyım:( bi de şimdi yaz geldi. selüliti ayak bileğine kadar inmiş kızlar minicik şort giyiyolar her yerde:( üzülüyorum hakkaten:(

• @soran tamam. o-nları eledik bise demiyoruz :)

• bu soranın olmadığı yerlerde görüşelim bebişim, öptüm by<3

• tüh, bunca kası napiyim şimdi ben?

yav arkadaşım türkiye'de yaşıyoruz. sokağa çıktığında kaç tane kaslı kız görüyosun allasen, bırak kası, fit olmayı, nerdeyse hepimiz jöle kıvamındayız.

1|1
    1|0
    • :) yok var bizim sınıfta bi kaçtane ondan :) kızla bilek güreşi yapıyorum. Allah'tan body yapıyorum yenilmiyorum ama yinede zorluyor :)

• aaah yapma ablacım ya ben iyi anlamda söylemiştim :)

• tamam seker opuldun :)

• Neden öyle düşünüyorsunuz ki bence gayet normal birşeydir mesela ben de şahsen çok severim sportif vücutları falan ki ben de çalışıyorum ve de kaslıyımdır bu durumdan gayette memnunum hepte devam edeceğim beni beğenen böyle beğensin derim valaa... :D ayrıca evet dediğin gibi kimi ve de çoğu erkek nedense beğenmez fit kızları sanki erkeğe özgü birşeymiş gibi bilinç altlarına işlemişler enteresaaan doğrusu :D

0|0
    0|0
    • ya vücudu güzel olsun spor yapsın ama normal kızlar gibi. Erkek gibi kası olan bi kızla çıkabileceğimi düşünmüyorum :) bilek güreşimi yapcaz erkek arkadaşım gibi

• ahahah :D yok ben de abartı fazlasını hoş bulmuyorum ama sportif vücutlar tercihimdir ve de görünüşde bir yana sağlıklı yaşam diyorum... :D ayrıca yağ torbası olucağına yağların kasa dönüşmesini daha mantıklı buluyorum ama türk insanlarıda malum işte... ne beklersin ki... acı gerçekelr :D

Erkekler Ne Diyor 8

• bu iyi link bu öğğğ link

0|0
    0|0
  • yok ya kaslı kız kötü olur sıkı bi vücudu olsun yeter

0|1
    0|0
  • hafif derli toplu olması iyi olur.

0|1
    0|0
  • fit kadin iyidir de bulk yemis bulbulleri sevmiyoruz :D

0|1
    0|0
  • ne o öyle be terminator gibi kadın zarif hassas yumuşak olmalı...

0|0
    0|0
  • güzel olur

0|0
    0|0
  • yemeğin tatlısı

kadının kaslısı

dostun vefalısı

yarin hamaratı

*maksat kafiye. kaslı kadınlar itici geliyor

0|0
    0|0