Koşu bandıyla spor hakkında. Spor yapan arkadaşlar bir bakar mısınız?

Koşu bandıyla nasıl çalışırsam kilo veririm? 170 boyunda ve 80 kgyim. Nasıl bir spor programı önerirsiniz? ya da yürüyüş yerine pilates mi?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• 1 2 hafta 6 hızda yürüyüş yap koşu bandına alış daha sonra asıl programa geçersin. asıl program dediğimde 1dk 15sn 6 hızda yürüyüş/koşu sana kalmış 45 sn de 12 hızda tempolu koşu. yani 2 dk lık program. buna 1 set diyordum ben ve zamanla set sayısı artıyor kondisyon arttıkça kilo da veriliyor güçte kazanılıyor. 1 saat yapacak kıvama gelirsen ki bu baya uzun bir süreni alır 1 dk 6 hızda 1 dk 12 hızda yap. ben çok faydasını görmüştüm

0|0
    0|0
    • 9un uzerinde hiza hic cikmadim simdiye kadar. Ama duzenli yapamiyorum ben, vaktim olmuyo. Duzenli yapmak onemli mi?

• önemli tabi düzenli yapmazsan süreyi arttımazsın.

Erkekler Ne Diyor 10

• Sabah kalk 1
    Saat yürü aksam 6 gibi de bir saat yürü (tempolu ama ) ise yarar. Fazla abartil kendini sıkma

0|0
    0|0
  • Lutfen ama lutfen ugrasmayin artik bence boy ve kilon cok iyi kilolu kadinlar gercekten cok cekici seninde oyle olduguna eminim

0|0
    0|0
    • Zaten 40-50 kg falam olmak istemiyorum. Sadece biraz daha kilo verip bakcam duruma

• Ikisi de yok henuz. Tesekkurler.

• Ben vok samimiyim grtcekten ve benim gibi dusunrnletin sayisida az degilprofilimi incekerseniz samimiyetimi anlayabilirsiniz

• koşu bandı ile yapılan sporlar genellikle koşarak yapılır yürüyerek kilo vermek zordur

ayrıca pilates programı ile kilo veremezsin pilates sıkılaşma üzerine bir spordur sarkıkları giderir ve forumda kamanı sağlar

0|0
    0|0
    • Ama 5-5.5 hizla falan yuruyorum. Kosmak zor, belki ilerde alistiktan sonra ama su an olmaz.

• çok hızlı yürümene gerek yok
      kaslarını zorlayabilrisin

normal tempoda koşu öneririm

• Koşu bandı çok sağlıksız bir alettir. Spor yaparken faydadan çok zarar görüyorsunuz haberiniz yok. Açık havada koşun veya yürüyün.

0|0
    0|0
    • Neden sagliksiz?

• Birincisi koşu bantları hep kapalı mekanlardadır ve koşu esnasında vücud ekstra oksijen ihtiyacı duyar. Genelde o mekanlarda da hiç bir zaman açık hava kadar oksijen bulunmaz. İkincisi koşu esnasında vücud ürettiği elektriği, koşu bandı plastik aksamdan oluştuğu için atamaz. Onun için sporcular antreman sonrası çimde veya toprakta çıplak ayak jog atar. Uzun vadede koşu bandı sağlıksızdır.

• koşu bandındaki programları kullan

0|0
    0|0
  • Kosacaksin yapacagin bir sey yok eğimli calisirsan daha iyi olur cok cok etkiliyo

0|0
    0|0
  • pilates daha kapsamlı tabiki hem kilo verirken vucudunda sarkmalar olmaz

0|0
    0|0
  • Koş koş gnde 10km

0|0
    0|0
  • Salona gittiğinde oradaki çalıştırıcılar senin durumuna göre çalışma planı yapıyor

0|0
    0|0
  • plates

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...