Erkek arkadaşımla barışmalı mıyım?

arkadaşlar biz 12 gün önce erkek arkadaşımla ayrıldık. o beni bıraktı. sebepsiz yere hemde. 1 hafta hiç mesaj atmadı ben attım neden beni bıraktın diye. yine bahaneler uydurdu. ben ayrılmasaydım sen ayrılcaktın dedi. ve dün akşam bana npıyosun diye mesaj attı. beni özlediğini söyledi. sensiz olmuyo dedi. bende gittiğin gün benim için bittin dedim. beni çok üzdün keşke 1o gün önce bunları söyleseydin dedim. ona çok kızgınım beni bıraktığı için ama bir taraftan da seviyorum. sizce barışmalı mıyım yoksa barışmamalı mıyım?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• biraz ağırdan almanda fayda var

0|0
    0|0
    • ağırdan al derken?

• ona bir fırsat ver ama karşılığındada birdaha böyle birşey yapmaması gerektiği durumu ona izah et ve yapmaması için söz al ne bilim hediye falan iste yani biraz romantik ol de insan gelir kapıma bi çiçek alır özür diler falan de biraz nazlan erkek kısmı kovalamayı sever.

Erkekler Ne Diyor 5

• Sana filmin devamını söyleyeyim ..barışacaksın sonra yakınlaşacaksınız 1 hafta 10 gün sonra aynı ayrılığı gene yaşayacaksın..sonra elemanın güdüleri gene harekete geçecek gene özledim flan filan diyecek ..sen gene dayanamayacaksın..bu böyle epey bir süre gidecek..ahanda bunu yaz bir kenara

0|0
    0|0
  • hatasını anlamış,biraz bocalamış ve yalnız kalmak istemiş.bence sende barış artık.

0|0
    0|0
  • siktir et kzım senden bıkmış o yada başka kız vardı kızı ele geçiremedi geri sana döndü ondan sana yar olmaz sevmek geçiçidir zaman sevmeyi bitirir hadi by by :D

0|0
    0|0
  • gittiğin gün bittin ne kadar büyük bir cümle değil mi? kendinle çelişmene sebeb oluyor,aklının kalbine yenilmesine izin bile vermiyor,büyük konuşmadan önce iyice tartmalı demek ki,seviyorsan onun değilse de sevginin peşinden git...

0|0
    0|0
    • ama beni çok üzdü hiç sebep yokken benden vazgeçmesi çok koydu bana.

• ayrılıklar bazen sevgiyi pekiştirir koşa koşa dön demek istemiyorum o şekilde anlama sakın,iyice düşün onunda bu zaman diliminde neler yaptığına bak,sonucun da hala seviyorum diyorsan oda aynı yönde tavırlar sergiliyorsa tamam yada devam dersin,kolay gelsin,en doğru kararı vermen dileğiyle...

• sebebsız yere bırakmıs dengesızlık ...bence bıten bıtmıstır ;) ne zmndr cıkıodunz ?

0|0
    0|0
    • 7 ay

• bosver bence 3 5 yıl sonra aynısını da yapabılır hatanın neresınden donersen kar olur ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• bence sebepsiz yere giden birini dahada tasalama derim ..o kendinde dğL onu kendine getiren sen olacaksın

0|0
    0|0
  • ne yaparsan yap eskisi gibi olamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...