Ölmek üzereyim... Geri dönsün istiyorum lütfen yardım edin?

beni terk eden sevgilimin doğum gününü kutladım 3 gün önce telefonunu değiştirdiği için arabasının camına not yazdım kıssa bi not ve küçük pasta koydum ama insan bi özelden arar ya niye geldin kapıma falan dese ona bile razıydım neyse diyelim pastayıda notuda arabasının önünden aldılar ona ulaşmadı..benim aklımdan hiç çıkmyor ve barışmak istiyor..hangi duayı okusam ne yapsamm onun bana karşı olmuss duygularını canlandırırım?çok istiyorumm dönmesini.?bildiğiniz dualar falan varsa lütfen paylaşın :(((((

Güncellemeler:
ya vedud 3000 tane oku dıyolar ama dun gece basladıM çekmeye bakalım

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• dualık bıse degıl ama sen once neden ayrıldıgnızı yaz kı bılerek yorum yapalım yoksa, kuc dala sıçtı sevgılım ayrıldı o zaman kuşu kovala geri doner ne bılym nasıl donecek adam sana. belkı aldattında terkettı senı? haksız mıyım kardes

0|0
    1|0
    • yok ben onu hıc aldatmadım benı aldattıgında bıle haytaında hersey yoluna gırdı ıs guc anlamında adam ılk yıne en buyuk adılıgı bana yapıp gıttı...çok kotu ayrıldık ama kufurlu falan..artık arammaz dımıı donmez cunku kinçi biri vee artık ben sevmedıgını dusunuyorum bosluk doldurmus demek kı

• hahhah :)ama ben ınandım artık seven yaranmıo karsındakını kullancaksın kı daha degerlı kıymetlı oluyorsunn...daha acık yazamadım atasozunu amaa bı turlu bıtmıor ıcımdekıelr hergun cogalıor :(

• deve diken ilşkisi anladım seni, yok ya o kadar da kin dolu olma o blkıde senı kucuk gordu ondan uzaklastı soncta 30 un uzernde adam yaw

Erkekler Ne Diyor 12

• Neden vazgeçmiyorsun merak etme ölmezsin öleceğini zannediyorsun sonucta bıtmıs bır ılıskı yok vazgecmem dıyorsan mesaj at ara konus neden ayrıldınız bılmıyorum ama duzeltmeye calıs baktın olmuyor vazgecmeye bak sunu unutma tek ayrılan bu dunyada sen degılsın...

0|0
    0|0
    • yanı tekrar denıyım mı sansımı sonkez kapısına gıdıp konusmak ıcımden gelmıyor aslında ben ıstedıgım ıcın degıl o kendı ıstedgyle gelsın ıstıyorumm

• Seviyorsan git konuş bence panpa

2|0
    1|1
    • dinlese konuşcamdaa adam benı gorunce şeytanını görmüş gibi oluyor..:(

• Amin... Bu dualarla ben en düyanın en süper kadınıyla evlenirim herhalde :)

• Sen bu duayı okuma, ben okudum.

Allah yardım etsin, akıl fikir versin.

0|0
    0|1
    • Sen bu duayı okuma, ben okudum.derken sonuc alamadın mı?

• Allah sana yardım etsin , akıl fikir versin diye ettim dua. Yanlış anlaşıldıysa bu durum da ben dua etmeyeyim, hiç karışmayayım en iyisi.

• :D eski sevgiliyi geri döndürme duası diye bir şey yok. büyük ihtimalle senle ilgili de bir şey hissetmiyordur artık. naapsan boş yani uğraşma boşuna.

0|0
    1|1
  • ...

Niye dönsün ? Terk etmiş,tercihini kullanmış.Büyü gibi üfürüklerle uğraşacağına kabullenmeyi dene, belli ki adamın gönlü senden çok uzaklarda.

0|0
    0|1
  • Öle bi dua yok duayla gönül işleri olmuo ölmessn bnce .s

1|0
    1|0
  • Sosyal sitelerde üyeliği varsa linkini at.Sen söyleyemiyosun senin için ben söyleyeyim.

0|0
    1|1
  • diriyken ağzına ediyosunuz sonra adamı kaçırınca da ölecem moduna gidiyosunuz.

0|0
    1|1
    • gerçekten öyle olduuu sabrettı sabrettı vee en sonundaa herseyı yoluna koynca ılk benı sattı gıttı

• Durup dururkenmi seni terk etti ?

0|0
    1|1
  • ölmezsin korkma.

0|0
    0|1
  • Fatiha

0|0
    1|1
  • yuuhh hollyvood da boyle senaryo yoktur hellal sana :)

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• :( ay Cnm ya kıyamam sana yah bildğin bütün duaları oku ama umudunu j-kaybettme duanı kabul olana dek ett bu 1 senede sürebilir 2 senede ama inanarak dua edersen kabul olucak inan bana rabbm ona açılan elleri geri çevrmez

1|0
    1|0
  • bence sen kaşınıyosun ,adam seni aldatmış daha ne istiyosun anlamadım.

1|0
    0|0
  • ölünecek başka sebep kalmadı mı?

0|1
    1|0
    • yokk yemın ederım hayatta çok sey yaşadım zamanında maddı manevı ama en cok canımı yakan acıtan bunun bana yaptıkları hele kı sen son kı terkedısı sebepsız yere gıttı..tabı ona sorsan cok sebebı vardır haklıdır bıle :(( uffffffffff

• Martimar sevgilin dondu mu? Ben de sevgikim donsun istiyom

0|0
    0|0
  • Valla ne diyim sana zor bir durum.Şunu oku perşembeleri 100 veya 1000 kez

"Essalat-ü vessalem-ü ya seyyidi ya rasulallah huz bi yedi kallet hileti edrik ni"

iki rekat namaz kılacaksın öncesinde

googleden de bakabilirsin...

1|0
    0|1
    • çok teskkur ederım ALLAH razı olsunn

• allaha inanıosan dualarınında kabul olmasına inanırsın .gülmekle biyere varılmıyor

• bana kıcıyla gıulen ınanmayan arkadaslar ALLAH ınanıyorum eger ALLAH benım dılıme onu dua olarak dusurduyse onu bana verecegı ıcınndır..buda sana kapakk olsunn

Yükleniyor...