Türkiye'nin gururu 12 Dev Adam'ı kimler bugün destekleyecek?

12 dev adamın yanında olacaklar kimler. ve son 3 sayılık atış için düşünceler nelerdir.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben gurur duymuyorum. Aslında çok acı bir durum. Kendinden zayıf rakipleri son saniyede hasbel kader yenmek gurur duymama neden olmuyor.

Türkiye'nin A planları hiç işe yaramıyor. A planlarında başarısız oluyoruz. Ondan sonra bir B planı ortaya çıkıyor. Canla başla çalışıyoruz ve ite kaka tur atlıyoruz. Kime karşı mucize yaratıyoruz ; Finlandiya, Avustralya gibi 2. sınıf bile olmayan takımlara karşı.

Ben takımımın yardıra yardıra kazanmasını istiyorum. Devreye 15 farkla gidip rakibe "sen beni hayatta yenemezsin" mesajı vermesini istiyorum. Tam tembel öğrenci gibi son saniye mucizeleriyle 3. sınıf takımları yenmesini değil baba takımları geçerek finale çıkmasını bekliyorum.
    İnşallah bu akşam Litvanya karşısında beni haksız çıkartırlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kalplerimiz onlarla

0|0
    0|0
  • ben varım ben

0|0
    0|0
  • Bugün hem futbol hemde basketbolda gülmek istiyoruz inşallah çifte sevinç yaşarız

0|0
    0|0
  • destekledk kanka

0|0
    0|0
  • herzamn yaındaayız da yenemez litvanya yı

0|0
    0|0
  • litvanya alır ben basketbolun gerçekleri üzerinden konuşmamız gerekir diye düşünüyorum bizden iyiler ve basketbolda ekoller sonuçta biz kazansak süper olurdu o ayrı tabi

0|0
    0|0
  • Ömerin hiç şakası yok türkiye arkanda 12 dev adam

0|0
    0|0
  • herkes

0|0
    0|0
  • ne mutlu türküm diyene ama yanlış anlamayın milli takımsın kaç maçtır son sayıyı atıyorsun böyle geççeksen hiç geçme arkadaşım adam gibi oynayın kazanın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tüm Türkiye

0|0
    0|0
  • emir çok yakışıklı :D

0|0
    0|0
  • Her zaman tam destek :)

0|0
    0|0