Alınmak istemiyorum ama bir bağlantısı olabilir mi benle, yoksa başkasıyla mı ilgili ne demek bunlar?

Arkadaşlar yardımcı olur musunuz beni bilenler de buraya gelsin bu ne demek :)

Çoğunuzun bildiği gibi 4 aydır canı sevdiğimden ayrıyım o kimbilir nerde bilmiyoruz..Her neyse bunun peşinden 2 ay koştum sonra gelmeyince sessiz kaldım bi 2 ay daha geçince mesaj attı sansa bakın anlayamadım mesaj söyleydi : mehmet krıldım kırıldın ilişkimiz bitti ama merak ediyorum yolda selam veremeyecek kadar kötümüyüz senle ? yazmıştı 19 hazirandı bu mesaj geldiğinde bana geçende facesine baktım 14 haziranda şu şiiri paylaştığını gördüm Sakın unutma! Unutmak değil, unutulmaktır asıl yalnızlık. Seni, bu gülüşü kurtlanmış insanların içinden çekip çıkarttıysam, her gülenin mutlu olmadığını, her ağlayanın da üzgün olmadığını bil diyedir. İnsanları tanıdıkça, yalnızlığı daha çok seveceksin. .. Bunlar ne demek arkadaşlar :( aslında alınmak istemiyorum ama bir bağlantısı olabilir mi benle yoksa başkasıyla mı ilgili ne demek bunlar .s Dipnot : Mesajına cevap vermedim..

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir ki.Herkes ayrılınca acı çeker çekmiyorsa insan değildir oda kendini anlatan bir şiir paylaşmış bu demek değildirki sana gelecek dönecek seni seviyor yada pişman gibi sözleri söylemek yanlış olur

0|0
    0|0
    • Aklıma şey geldi bunun sonunu okuduğumda ayrıldık biz üstünden zaman geçti peşinden koştum telefon actım sürekli uzaktaydı cnku o telefonda bi gece yalnızlığı cok seveceksin demişti ağlamıştım :(

• 2 ay önce cıkmıstım karsısına olmaz dedi :( sevgili olmak istemdi :(

• Valla istemiyorsa yapacak bişeyin yok...Ya yıllarca onun acısıyla yaşarsın yada yeni bi hayat kurarsın kendine.Başka diyecek bişeyim yok

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• bu daha önce sorulmştu ://

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• fazla naz aşık usandırır sen elinden geleni yapmışsın dostum bırak gitsin kazan sensin kaybeden o olmuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...