Sizce ne ayak bu çocuk?

bir gün önce annesinin yanında telefonda konuşan hatta annesinin de arada konuşmaya dahil olduğu işte evlenince görücez gbi şeyler söyleyen telefonu kapattıktan sonrada sevgiliniz size şimdi senbn annemin yanında konuştum diye başka şeyler düşünürsün ama ben bilerek konuştum çünkü yanlız seni istediğimi bil anamda zaten istiyo babamda bir işaret bekliyor artık benimsin bunu bil aşkım ..die bi mesaj atıyor ertesi gün yine herşey normal telefonda konuşuyorsunuz siz ona birşey söylüyorsunz oda alınıyor kavga edip yrılıyorsunuz sizce ne ayak bu çocuk

ilk ayrılığımız değil

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• dengesızlık ne olabılır kı baska :)

0|0
    0|0
    • amacı ne peki sizce ? istiyormu istemiyormu 24 yaşında kndisi

• 9 aydır beraberiz sürekli ayrılıp barışan bi çiftiz o bana çok güvenir başta çok guvnszlik sorunu yaşamıştı ama sonralardan adı gbi emin olduğunu söyler sevgisinden eminim ama çok sinirli hemen kesip atar kavga ettiğimzde bense güvenirim ona bazen şüphelerim olur ama guvnrm yani kendisi turst rehberi

• guven varsa sorun yoktur tabıkıde...sız yeterınce konusmuorsunz galıba sorununuz konusmamak bence kendınızı bırbırınıze ıfade edemıorsunz ..sen ne ıstedıgını kendıne bı sor kararı vereceksındır ;)

Erkekler Ne Diyor 7

• ilişkiye başladığından beri sorun yaşıyorsun o çocukla ve yıpranan sen oluyorsun sürekli,yasın genç ayrıl kurtul diyeceğim ona da yanaşmayacaksın.biraz ağır gelebilir ama kendi düşen aglamaz

0|0
    0|0
  • Yaş kaç ?

0|0
    0|0
    • Erkek ailesine anlatmayı bildirmeyi sever.Ama bunu yaptım diye ayrılmazlık yapmaz,senin ki biraz çelişmiş,söylediğin şey nedir bilmiyorum ancak bu kadar da basit olmamlı ayrılık.Hele ki evlilik düşündüğün kişi ile.

• deliiii misin deseydin deli msin problemlimisin annenle bile tanıştırmışsın o işin dönüşü olmaz adama dimezler mi oğlum ne işsin birgün öyle birgün böyle balık gibi oynuyon :D

0|0
    0|0
  • piskolejik tedaviye ihtiyacı var

0|0
    0|0
  • başlığı merak edip okudum ama en iyi sorunun i si bile yok onun için cevap da yok:))

0|0
    0|0
  • Soruda üç kağıt var eksiliyom panpa :)

0|0
    0|0
  • "ilk ayrılığımız değil "

Keşke bunu en başa yazsaydında bütün yazıyı okumasaydım. Bir kere ayrıldıktan sonra artık o ilişki dikiş tutmaz. Laçkalaşır.

Öyle bi' şov yapmış kendince, sonra bi' kavgada (tartışma değil kavga) ayrılmışsınız. Normal.

Biz onu tanımıyoruz. Bırak çocuğu özeleştiri yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu tür erkeklerin kafasının ezilmesinin gerektiğini düşünüyorum.

0|0
    0|1
  • dengesiz kompleksli

1|0
    0|0
  • kişiliği oturmamış

0|0
    0|0
  • Evlılık lafıyla goz boyuyor ota bka kusuyor oyun oynuyor bıldıgın.Bazı anneler boyledır oglunun sevgılılerıyle konusurlar her sevgılısıne pas verırler beraber kandırırlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...