5 kilo aldım ve vermem lazım ama ne yapacağımı bilmiyorum?

Bu aralar çok kilo aldım ama 1-3 hafta içinde vermem lazım ne yapmalıyım?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çare bende hafta 3.5-4 kilo verirsin tamamen biber domates sebzeyle beslen yumurta ye ama beyazını ye yağ tuz ve şekeri iki haftalığına çıkar hayatından günde iki saat yürü 13-14 bin adım at farkı daha 3 günde fark edeceksin ben bu tavsiyelerle ve hazırladığım programla bir çok kişiyi zayıflattım diyetisyen serap hanımdan öğrendiklerimle sakın halsiz düşme bol su iç günde 4 öğün ye ama çok az ye

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• diyetisyenlik 4. sınıf öğrencisiyim ilk başta en basitinden bir aile hekimine gidip kan değerlerine baktırmanı öneririm hormonlarında bir sorun olabilir ya da gizli şekerin olabilir bunlar önemli şeyler kan değerlerinde bir sorun çıkmaz ise günde en az 1 saatlik yürüyüşün olsun öğünlerini sık sık azar azar olucak şekilde beslenmelisin yani mideni ne çok doldurucaksın ne de boş bırakıcaksın besinleri bolca çiğneyip yutucaksın çok önemli o sağlıklı şeyler tüket salata yeşillikler muhakkak olsun her öğünde. bazal metobolizma hızın hesaplanıp 5 kilo vermen için günlük alman gereken kalori miktarı hesaplanmalı sakın sağdan soldan bulduğun diyetleri uygulayım deme çoğu insan bu yüzden sağlığından oldu.

0|0
    0|0
    • Hormonlarimda sorun yok baktirdim teşekkürler

• 5 kilo bişey değil hemen verirsin

0|0
    0|0
  • Az ye çok sıç :)) Şaka bir yana ekmekten ve şekerli şeylerden olabildiğindende öte uzak durman lazım ozaman verirsin

0|0
    0|0
  • Vermen mi lazim? nasil yani bu bir teklif mi

0|0
    0|0
  • Spot git

0|0
    0|0
    • 1 ay kadar gittim sadece incelmeler oldu kilo veremedim

• Ve ben 5 kiloyu yiyerek verdim :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Günde tempolu bir şekilde 1 saat yürü hatta 20 dakikada koş , yemene içmene dikkat et 1-2 haftada verirsin

0|0
    0|0
  • Of off ben kilo alma derdindeyim siz verme :( canim ekmek yeme hamur isi vs. az ye ve agzinda cok cigne yavas yavas ye yani cabuk verirsin merak etme.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler bu arada kilo almak istiyorsan bana uğra :D

• Mesaj atarsan cok sevinirim :)

• Mesaj atamıyorum daha yeni açtım ama genelde abur cubur ye çikolata ye hamur işlerine ağırlık ver ve gece yatmadan 15 dk önce 1 tabak mantı ye istediğin kiloya gelirsin

• bol bol su iç.

0|0
    0|0
  • diyetisyenim yardım lazımmı

0|0
    0|0
Yükleniyor...