Sohbeti kızla nasıl kurarsınız?

Ya bi kızla hiç tanımadığınız okulda gördüğünüz vs. bi kızla hoşunuza giden bi kızla nasıl direk muhabbet kurarsınız. Yada kurabilir misiniz. Ben yapamadım açıkçası o yüzden soruyorum yani sizce direk sohbete girilebilir mi ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• girilebilinir. yahu illa bir şey konuşmakta lazım değil. gördün mü kızı bir şeyler yapalım mı diye sor. gidin sinemaya mesela. ya da beraber yürüyelim mi de. aklına söyleyecek bir şeyler gelirse dersin yoksa sessizce dolaşın.

0|1
    0|0
    • üf salak şey git başımdan derse ben direk gidip hadi sinemaya gidelim deyince :)

• Aynn. Hepiniz çok güzel cevaplar verdiniz teşekkür ederimm

• ne demek.

eğer denersen ve o anın kötü olduğunu düşünürsen kendine yüklenme. sana kötü gelse bile o kadar kötü değildir. bir sonraki sefer güzel geçer belki diye düşün.

Kızlar Ne Diyor 1

• aynen. direk git. hoşlandım lan var mı ötesi de. çek al. saçlarından yol getir lelelelelele

0|1
    0|0
    • mantıklı :) ama kız öyle erkekleri sevmiyosa tokatı yerim gibime geliyo :)

• valla öyle erkek olsa atlarım kucağına. mal mal utana sıkıla geliyorlar yada salak salak sünepe arkadaşlaırnı yolluyorlar baştan kaybetti kendine güvenmeyene ben hiç güvenmem deyip yolluyorujm. ahmaklar. sakın öyle birhata yapma. direkt git konuş ;) kazanan sen olcaksın. unutma kız naz yapar ısrarcı olmayı unuma ;)

• hmm bak bunu güzel söyledin :) Dediğini yapıcam emin ol ne olucak bilmiyorum ama en fazla ne olabilir ki diyip dalıcam :)

Erkekler Ne Diyor 1

• tamamen doğaçlama bir olay gecti basımdan. bir kız gördüm ve gittim. pardon dedim. buraların yabancısıyım. kayboldum. bir kaç kişiye sordum ama bilmiyorlarmıs dedim. nereye gitceksiniz dedi. dedim aşkı arıyorum bu taraflarda oldugunu söylediler dedim. biliyormusunuz aşkın nerde oldugunu nasıl gidilir tarif edermisniz dedim. sonra sı muhabbet saten. doğaçlama yaparsan daha ii tutar. planlı yaparsan panik yaparsın

1|0
    0|0
    • haha:D bak bu iyimiş.

• Teşekkürler ya valla güven kazandırdınız

• dostum bak doğaçlama olursa kızda etkileniyor. yani planlı konusutugn anlasılıor emin ol. birde şöyle düşün ne kaybetceksin. enfazla si..tir git der. konusmazsan saten gidecek. ama yha tamam derse öyle bi seçenekte var. ve emin ol o heycan hiç bişeye değişmezsin :D

Yükleniyor...